-
Cauți albastru de metilen spray pentru animalele tale? Soluție premium cu efect antiseptic și cicatrizant, ideală pentru răni, arsuri și acvarii. Comandă acum!
Albastru de Metilen Spray 100 ml Promedivet – Soluție Veterinară Premium
20,00 lei 20,00 lei / 100ml -
Protejeaza-ti animalul cu Antipoux MD 14ml, o solutie antiparazitara caini si pisici cu eficienta de pana la 8 saptamani. Comanda pentru o aplicare sigura!SKU: VITAL-26
Antipoux MD 14ml – Solutie Antiparazitara Caini si Pisici | Eficienta Maxima
55,00 lei 392,86 lei / 100mlEvaluat la 4 din 54 (O recenzie) -
ReducereHrană uscată completă Friskies Adult cu Somon și Legume de Grădină Adăugate, sac 10 kg. 30% proteine, taurină, vitamine A, D3, E și fibre naturale – fără coloranți adăugați.SKU: VITAL-93
Friskies Adult cu Somon și Legume de Grădină – Hrană Uscată Pisici, 10 kg
132,99 leiPrețul inițial a fost: 132,99 lei.129,99 leiPrețul curent este: 129,99 lei. 13,00 lei / kg132,99 leiPrețul inițial a fost: 132,99 lei.129,99 leiPrețul curent este: 129,99 lei. 13,00 lei / kg Adaugă în coș Vizualizare rapidă -
ReducereHrană uscată completă Friskies Adult cu Vită, Pui și Legume, sac 10 kg, pentru pisici adulte. 30% proteine, taurină, vitamine A, D3, E – fără coloranți, arome sau conservanți adăugați.SKU: VITAL-94
Friskies Adult cu Vită, Pui și Legume – Hrană Uscată Pisici, 10 kg
135,99 leiPrețul inițial a fost: 135,99 lei.124,99 leiPrețul curent este: 124,99 lei. 12,50 lei / kg135,99 leiPrețul inițial a fost: 135,99 lei.124,99 leiPrețul curent este: 124,99 lei. 12,50 lei / kg Adaugă în coș Vizualizare rapidă -
ReducereHrană uscată completă Friskies Adult cu Pui și Legume Adăugate, sac 10 kg, pentru pisici adulte. 30% proteine, taurină, vitamine A, D3, E și fibre naturale – fără coloranți adăugați.SKU: VITAL-97
Friskies Adult cu Pui și Legume Adăugate – Hrană Uscată Pisici, 10 kg
139,99 leiPrețul inițial a fost: 139,99 lei.124,99 leiPrețul curent este: 124,99 lei. 12,50 lei / kg139,99 leiPrețul inițial a fost: 139,99 lei.124,99 leiPrețul curent este: 124,99 lei. 12,50 lei / kg Adaugă în coș Vizualizare rapidă -
ReducereHrană uscată completă Whiskas Sterile cu Pui, sac economic de 14 kg. Pentru pisici sterilizate: grăsimi reduse, 4% fibre, magneziu controlat pentru tractul urinar și 1.300 mg/kg taurină.SKU: VITAL-109
Whiskas Sterile cu Pui – Hrană Uscată Pisici, 14 kg
184,99 leiPrețul inițial a fost: 184,99 lei.174,99 leiPrețul curent este: 174,99 lei. 12,50 lei / kg184,99 leiPrețul inițial a fost: 184,99 lei.174,99 leiPrețul curent este: 174,99 lei. 12,50 lei / kg Adaugă în coș Vizualizare rapidă -
Oferă-i felinei tale cea mai bună hrana uscata pisici adulti cu pui. Rețetă premium, bogată în proteine, taurină și vitamine pentru o viață sănătoasă. Comandă acum!
Hrana Uscata Pisici Adulti cu Pui 1kg- Nutritie Premium | Econature
28,00 lei 28,00 lei / kg -
MIAU MIAU Pure Lavender – așternut igienic premium din bentonită antibacteriană uscată la soare: bulgări instant, fără praf, nu se lipește de lăbuțe, parfum de lavandă. Biodegradabil. Sac 5 kg.SKU: VITAL-121
Așternut Igienic pentru Pisici MIAU MIAU Pure Bentonită Premium, Lavandă, 5 kg
26,99 lei 5,40 lei / kg -
Așternut igienic MIAU MIAU Silicat Lavandă – silicat natural 100% care absoarbe lichidul ca un burete, captează mirosurile, nu se lipește de lăbuțe și nu produce praf. Parfum de lavandă. Pungă 3,8 L.SKU: VITAL-116
Așternut Igienic pentru Pisici MIAU MIAU Silicat, Lavandă, 3,8 L
24,99 lei 0,66 lei / 100ml -
ReducereHrană uscată completă Whiskas Adult cu Vită, sac economic de 14 kg. Granule crocante cu miez fraged și gust de vită, 30% proteine, omega-6 pentru blană strălucitoare și vitamina A pentru vedere.SKU: VITAL-108
Whiskas Adult cu Vită – Hrană Uscată Pisici, 14 kg
184,99 leiPrețul inițial a fost: 184,99 lei.174,99 leiPrețul curent este: 174,99 lei. 12,50 lei / kg184,99 leiPrețul inițial a fost: 184,99 lei.174,99 leiPrețul curent este: 174,99 lei. 12,50 lei / kg Adaugă în coș Vizualizare rapidă -
CADOUAlege hrana pisici sterilizate versele laga Lara cu aroma de pui pentru a mentine greutatea optima a felinei tale. Satietate rapida si gust delicios!SKU: VITAL-49
Hrana pisici sterilizate Versele Laga Lara 2 kg
48,00 leiPrețul inițial a fost: 48,00 lei.28,00 leiPrețul curent este: 28,00 lei. 14,00 lei / kg48,00 leiPrețul inițial a fost: 48,00 lei.28,00 leiPrețul curent este: 28,00 lei. 14,00 lei / kg Adaugă în coș Vizualizare rapidă -
Descoperă cel mai bun sampon caini si pisici de la Pro-Vital. Formulă naturală cu extract de mușețel pentru piele sensibilă, calmant și anti-mătreață. Comandă acum!
Șampon Câini și Pisici Pro-Vital cu Mușețel 200ml | Calmant & Natural
15,00 lei 7,50 lei / 100ml -
Pipete antiparazitare Pilou pentru pisici, 3 x 1 ml – repelent spot-on cu icaridină, geraniol și lavandin împotriva puricilor, căpușelor și țânțarilor. Potrivit și pentru câini foarte mici și păsări de colivie.SKU: VITAL-148
Pilou Pipete Antiparazitare Repelente pentru Pisici, Câini Mici și Păsări de Colivie, 3 x 1 ml
38,09 lei 3.809,00 lei / 100ml -
Zgardă antiparazitară Pilou pentru pisici, 35 cm – repelent natural cu geraniol și lavandin împotriva puricilor, căpușelor și țânțarilor. Protecție până la 4 luni, rezistentă la apă, închidere de siguranță.SKU: VITAL-143
Pilou Zgardă Antiparazitară Repelentă pentru Pisici, 35 cm – Purici, Căpușe, Țânțari
18,49 lei -
Delickcious Creamy Snack – recompense cremoase pentru pisici adulte, cu 30% sardine și dovleac. Umiditate 86%, doar 1% grăsimi, cu biotină și zinc. 4 tuburi × 15 g.SKU: VITAL-126
Delickcious Creamy Snack, Recompense Cremoase Pisici cu Sardine și Dovleac, 4 × 15 g
8,50 lei 56,67 lei / 100g -
Delickcious Creamy Snack – recompense cremoase pentru pisici adulte, cu 30% doradă de mare și papaya. Umiditate 85%, doar 1% grăsimi, cu biotină și zinc. 4 tuburi × 15 g.SKU: VITAL-125
Delickcious Creamy Snack, Recompense Cremoase Pisici cu Doradă și Papaya, 4 × 15 g
8,50 lei 56,67 lei / 100g
Arăt
16
de
58
elemente































Asistent Vital