-
Royal Canin Regular Sterilised 37 – hrană uscată completă pentru pisici adulte sterilizate (1–7 ani). 37% proteine, grăsimi moderate și L-carnitină pentru greutatea ideală, minerale echilibrate pentru tractul urinar. Sac 10 kg.SKU: VITAL-119
Royal Canin Regular Sterilised 37, Hrană Uscată pentru Pisici Sterilizate, 10 kg
350,00 lei 35,00 lei / kg -
Așternut igienic MIAU MIAU Bentonită Lavandă – bentonită naturală 100% care formează bulgări compacți, captează mirosurile, produce foarte puțin praf și are parfum de lavandă. Produs în România. Sac 5 kg, ambalaj nou.SKU: VITAL-115
Așternut Igienic pentru Pisici MIAU MIAU Bentonită, Lavandă, 5 kg
14,99 lei 3,00 lei / kg -
ReducereHrană uscată completă Friskies Indoor cu Pui și Legume de Grădină Adăugate pentru pisicile adulte care trăiesc în casă, sac 10 kg. Fibre naturale pentru controlul ghemotoacelor de păr, grăsimi moderate pentru greutate optimă.SKU: VITAL-96
Friskies Indoor cu Pui și Legume de Grădină – Hrană Uscată Pisici de Interior, 10 kg
146,99 leiPrețul inițial a fost: 146,99 lei.129,99 leiPrețul curent este: 129,99 lei. 13,00 lei / kg146,99 leiPrețul inițial a fost: 146,99 lei.129,99 leiPrețul curent este: 129,99 lei. 13,00 lei / kg Adaugă în coș Vizualizare rapidă -
ReducereHrană uscată completă Whiskas Adult cu Ton, sac economic de 14 kg. Granule crocante cu miez fraged și gust de ton, 30% proteine, omega-6 pentru blană strălucitoare și vitamina A pentru vedere.SKU: VITAL-107
Whiskas Adult cu Ton – Hrană Uscată Pisici, 14 kg
184,99 leiPrețul inițial a fost: 184,99 lei.174,99 leiPrețul curent este: 174,99 lei. 12,50 lei / kg184,99 leiPrețul inițial a fost: 184,99 lei.174,99 leiPrețul curent este: 174,99 lei. 12,50 lei / kg Adaugă în coș Vizualizare rapidă -
ReducereHrană uscată completă Whiskas Junior cu Pui, sac economic de 14 kg. Pentru pisoi de 2–12 luni și pisici gestante: 37% proteine, lapte degresat, calciu și fosfor pentru creștere sănătoasă.SKU: VITAL-110
Whiskas Junior cu Pui – Hrană Uscată Pisici, 14 kg
184,99 leiPrețul inițial a fost: 184,99 lei.174,99 leiPrețul curent este: 174,99 lei. 12,50 lei / kg184,99 leiPrețul inițial a fost: 184,99 lei.174,99 leiPrețul curent este: 174,99 lei. 12,50 lei / kg Adaugă în coș Vizualizare rapidă -
ReducereHrană uscată completă Whiskas Adult cu Pui și Ficat, sac economic de 14 kg. Granule crocante cu miez fraged, 30% proteine, omega-6 pentru blană strălucitoare și vitamina A pentru vedere.SKU: VITAL-106
Whiskas Adult cu Pui și Ficat – Hrană Uscată Pisici, 14 kg
197,99 leiPrețul inițial a fost: 197,99 lei.174,99 leiPrețul curent este: 174,99 lei. 12,50 lei / kg197,99 leiPrețul inițial a fost: 197,99 lei.174,99 leiPrețul curent este: 174,99 lei. 12,50 lei / kg Adaugă în coș Vizualizare rapidă -
Cat Joy Pui și Ficat 85 g – plic cu bucăți de pui și ficat în sos, hrană umedă completă pentru pisici adulte, cu taurină, fibre, vitamine și minerale. Porție individuală, fără risipă.SKU: VITAL-72
Cat Joy cu Pui și Ficat în Sos, Hrană Umedă pentru Pisici Adulte, Plic 85 g
1,49 lei 1,75 lei / 100g -
Miau Miau Care Digestive Miel 85 g – plic cu bucăți de miel în sos, hrană umedă pentru pisici adulte, formulată cu pulpă de sfeclă pentru o digestie optimă. Porție individuală, fără risipă.SKU: VITAL-71
Miau Miau Care Digestive cu Miel în Sos, Hrană Umedă pentru Pisici Adulte, Plic 85 g
3,50 lei 4,12 lei / 100g -
Miau Miau Kitten Pui 100 g – plic cu bucăți de pui în sos, hrană umedă completă pentru pisoi și pisici junior, cu taurină, vitamine și minerale. Porție individuală, fără risipă.SKU: VITAL-70
Miau Miau Kitten cu Pui în Sos, Hrană Umedă pentru Pisoi și Pisici Junior, Plic 100 g
1,99 lei 1,99 lei / 100g -
Miau Miau Rață 100 g – plic cu bucăți de rață în sos, hrană umedă completă pentru pisici adulte, cu taurină, vitamine și minerale. Porție individuală, fără risipă.SKU: VITAL-69
Miau Miau cu Rață în Sos, Hrană Umedă pentru Pisici Adulte, Plic 100 g
1,99 lei 1,99 lei / 100g -
Miau Miau Somon 100 g – plic cu bucăți de somon în sos, hrană umedă completă pentru pisici adulte, cu taurină, vitamine și minerale. Porție individuală, fără risipă.SKU: VITAL-68
Miau Miau cu Somon în Sos, Hrană Umedă pentru Pisici Adulte, Plic 100 g
1,99 lei 1,99 lei / 100g -
Miau Miau Vită 100 g – plic cu bucăți de vită în sos, hrană umedă completă pentru pisici adulte, cu taurină, vitamine și minerale. Porție individuală, fără risipă.SKU: VITAL-67
Miau Miau cu Vită în Sos, Hrană Umedă pentru Pisici Adulte, Plic 100 g
1,99 lei 1,99 lei / 100g -
Miau Miau Pui și Ficat 100 g: plic cu bucăți de pui și ficat în sos, hrană umedă completă pentru pisici adulte, cu taurină. Comandă acum!SKU: VITAL-66
Miau Miau cu Pui și Ficat în Sos, Hrană Umedă pentru Pisici Adulte, Plic 100 g
1,99 lei 1,99 lei / 100g -
Miau Miau Vită 415 g: conservă cu bucăți de carne de vită în sos, hrană umedă completă pentru pisici adulte, cu taurină. Comandă acum!SKU: VITAL-65
Miau Miau cu Vită în Sos, Hrană Umedă pentru Pisici Adulte, Conservă 415 g
3,99 lei 0,96 lei / 100g -
Miau Miau Pui 415 g: conservă cu bucăți de carne de pasăre în sos, hrană umedă completă pentru pisici adulte, cu taurină. Comandă acum!SKU: VITAL-64
Miau Miau cu Pui în Sos, Hrană Umedă pentru Pisici Adulte, Conservă 415 g
3,99 lei 0,96 lei / 100g -
My Love Pui și Vită 4x85 g: hrană umedă completă pentru pisici adulte, cu 75% carne, 2 plicuri cu pui și 2 cu vită în sos. Comandă acum!SKU: VITAL-63
My Love Pui și Vită în Sos, Hrană Umedă pentru Pisici Adulte, Set 4×85 g
7,99 lei 9,40 lei / 100g
Arăt
16
de
58
elemente
































Asistent Vital