-
2+1 GRATUITCea mai bună mâncare pisici sterilizate de la Versele-Laga. Hrana pisici Lara Adult Light cu Pui previne îngrășarea și susține digestia. Sac 1.9kg sau 7kg.
Hrană Pisici Lara Sterilizate 7kg | Versele-Laga
Evaluat la 5.00 din 55.00 (3 recenzii)239,98 leiPrețul inițial a fost: 239,98 lei.119,99 leiPrețul curent este: 119,99 lei. 1,71 lei / 100g239,98 leiPrețul inițial a fost: 239,98 lei.119,99 leiPrețul curent este: 119,99 lei. 1,71 lei / 100g Selectează opțiunile Vizualizare rapidă -
ReducerePopularHrana pisici versele laga Hrană uscată completă și echilibrată pentru pisici adulte, potrivită pentru utilizare zilnică. Rețetă gustoasă, cu aport optim de proteine, vitamine și minerale esențiale pentru sănătatea și vitalitatea pisicii tale.
Hrană Pisici Classic Variety (Versele-Laga) – Mix Arome 10kg
de la 40,00 lei de la 9,99 lei / kgEvaluat la 5.00 din 55.00 (O recenzie) -
Oferă-i felinei tale un răsfăț zilnic cu hrana pisici miau miau curcan. Rețetă completă cu vitamine, taurină și sos delicios. Comandă acum pentru o pisică fericită!
Hrana Umeda Pisici Miau Miau Curcan, Plic 100g
1,99 lei 1,99 lei / 100g -
Oferă-i felinei tale o masă delicioasă și echilibrată cu hrana umeda pisici miau miau. Bucățele fragede de pui în sos, ideale pentru pisici sterilizate. Cumpără acum!SKU: VITAL-23
Hrana Umeda Pisici Miau Miau Sterilised Pui, Plic 100g
1,99 lei 1,99 lei / 100g -
Whiskas Adult 1+ cu pui în aspic – hrană umedă completă pentru pisici adulte, cu bucăți fragede de pui în aspic, taurină și vitamine. Umiditate 84,5% pentru o hidratare mai bună. Plic 85 g.SKU: VITAL-120
Whiskas Adult cu Pui în Aspic, Hrană Umedă Pisici, Plic 85 g
2,50 lei 2,94 lei / 100g -
ReducereAlege cea mai buna hrana pisici versele laga! Reteta premium Lara Adult cu Somon sustine imunitatea, inima si digestia felinei tale.
Hrana Pisici Versele Laga: Lara Adult cu Somon (950g-7kg)
de la 20,00 lei de la 2,11 lei / 100g -
ReducereHrană uscată completă Friskies Junior cu Pui, Lapte și Legume Adăugate pentru pisoi până la 1 an, sac 10 kg. 32% proteine, calciu și vitamina D3 pentru creștere sănătoasă, taurină și vitamine A, E.SKU: VITAL-95
Friskies Junior cu Pui, Lapte și Legume – Hrană Uscată Pisoi, 10 kg
139,99 leiPrețul inițial a fost: 139,99 lei.124,99 leiPrețul curent este: 124,99 lei. 12,50 lei / kg139,99 leiPrețul inițial a fost: 139,99 lei.124,99 leiPrețul curent este: 124,99 lei. 12,50 lei / kg Adaugă în coș Vizualizare rapidă -
ReducereAlege cea mai buna hrana pisici Versele Laga! Reteta premium Lara Adult cu Pui si Curcan sustine imunitatea si digestia felinei tale.
Hrana Pisici Versele Laga: Lara Adult cu Pui si Curcan (950g-12.5kg)
de la 14,99 lei de la 1,58 lei / 100g -
Stoc epuizat
Bobițe delicioase și crocante pentru pisici adulte. Mix de curcan și pui, bogat în proteine. Hrană completă Versele-Laga la sac economic de 10kg.
-
Cantitate: Sac economic de 10kg.
SKU: 5410340410615Hrană Pisici Adult Lara (Curcan & Pui) – Sac 10kg
160,00 leiPrețul inițial a fost: 160,00 lei.110,00 leiPrețul curent este: 110,00 lei. 11,00 lei / kg160,00 leiPrețul inițial a fost: 160,00 lei.110,00 leiPrețul curent este: 110,00 lei. 11,00 lei / kg Stoc epuizat Vizualizare rapidă -
-
Oferă-i animalului tău protecție 100% naturală împotriva puricilor și căpușelor cu Ectocid Herba 50g. Alege o pulbere antiparazitara eficientă. Comandă acum!
Ectocid Herba, 50g | pulbere antiparazitara Naturală pentru Câini și Pisici
10,00 lei 20,00 lei / 100g -
ReducereFriskies Sterilised 10kg – hrană uscată completă pentru pisici adulte sterilizate, cu somon și legume.
- 31% proteine, 9% grăsimi – ajută la menținerea greutății ideale
- Susține sănătatea tractului urinar
- Cu vitamina E și taurină, fără coloranți adăugați
- Sac economic de 10 kg
SKU: VITAL-172Friskies Sterilised cu Somon și Legume – Hrană Uscată Pisici Sterilizate, 10 kg
135,99 leiPrețul inițial a fost: 135,99 lei.124,99 leiPrețul curent este: 124,99 lei. 12,50 lei / kg135,99 leiPrețul inițial a fost: 135,99 lei.124,99 leiPrețul curent este: 124,99 lei. 12,50 lei / kg Adaugă în coș Vizualizare rapidă -
ReducereCauti hrana pisici versele laga? Alege Versele-Laga Lara Junior cu Pui, o dieta 100% echilibrata, cu ingrediente naturale, pentru cresterea sanatoasa a puiului tau.
Hrana Pisici Versele-Laga Lara Junior Pui (900g-1.9kg)
de la 20,00 lei de la 2,11 lei / 100g -
Wise Cat cu pește în sos – hrană umedă completă pentru pisici adulte, 80% ingrediente de origine animală, taurină, omega-3 și omega-6, fără soia și OMG. Plic 100 g.SKU: VITAL-130
Wise Cat Hrană Umedă pentru Pisici Adulte cu Pește în Sos, Plic 100 g
1,49 lei 1,49 lei / 100g -
Cat Joy Curcan 85 g – plic cu bucăți de curcan în sos, hrană umedă completă pentru pisici adulte, cu taurină, fibre, vitamine și minerale. Porție individuală, fără risipă.SKU: VITAL-74
Cat Joy Curcan 85 g – Plic Hrană Umedă
1,49 lei 1,75 lei / 100g -
Cat Joy Vită 85 g – plic cu bucăți de vită în sos, hrană umedă completă pentru pisici adulte, cu taurină, fibre, vitamine și minerale. Porție individuală, fără risipă.SKU: VITAL-73
Cat Joy Vită 85 g – Plic Hrană Umedă
1,49 lei 1,75 lei / 100g -
Răsfață-ți felina cu aceste recompense pisici cu rata Miau Miau Creamy Snacks. 55% carne, fără cereale, perfecte pentru digestie sensibilă. Comandă acum!
Recompense Pisici cu Rata Miau Miau Creamy Snacks, 4x15g
4,00 lei 26,67 lei / 100g
Arăt
16
de
58
elemente

































Asistent Vital