View wishlist“Columbo-Vit Granule cu Oregano 3kg | Promedivet” has been added to your wishlist
-
Maximizează producția fermei tale! Alege un supliment Columbo-Vit Granule cu Oregano 3kg pentru oase puternice și ouat fără probleme.SKU: VITAL-39
Columbo-Vit Granule cu Oregano 3kg | Promedivet
50,00 lei 16,67 lei / kg -
Protejează-ți ferma și crește producția cu Pro-vit! Acest complex de vitamine ad3e acționează ca biostimulator, prevenind rahitismul și sporind imunitatea.
Pro-vit AD3E: Vitamine pentru Animale și Păsări (100ml-1L)
de la 15,00 lei de la 8,90 lei / 100ml -
Descoperă cel mai bun sampon caini si pisici de la Pro-Vital. Formulă naturală cu extract de mușețel pentru piele sensibilă, calmant și anti-mătreață. Comandă acum!
Șampon Câini și Pisici Pro-Vital cu Mușețel 200ml | Calmant & Natural
15,00 lei 7,50 lei / 100ml -
ReducereCauti un concentrat gaini ouatoare de top? Alege Vital la 5 kg pentru oua cu coaja tare si productie maxima. Amestec ideal cu cerealele tale!
Concentrat Gaini Ouatoare Vital- 5 kg
40,00 leiPrețul inițial a fost: 40,00 lei.30,00 leiPrețul curent este: 30,00 lei. 6,00 lei / kg40,00 leiPrețul inițial a fost: 40,00 lei.30,00 leiPrețul curent este: 30,00 lei. 6,00 lei / kg Adaugă în coș Vizualizare rapidă -
Alege un bloc sare animale Salit cu magneziu (10kg) pentru vaci, oi și cai. O sare de lins rezistentă la intemperii, vitală pentru prevenirea carențelor.SKU: 4001475849695
Bloc Mineral Sare de Lins cu Magneziu (Salit) – Vaci, Cai, Oi (10kg)
39,71 lei 3,97 lei / kg -
ReducereÎmbunătățește sănătatea cu Garlic Oil (ulei de usturoi porumbei) de la Versele-Laga. Bogat în alicină pentru digestie și respirație. Flacon 250ml.SKU: 5410340601044
Ulei de Usturoi Porumbei Versele-Laga Garlic Oil, 250ml
56,84 leiPrețul inițial a fost: 56,84 lei.45,00 leiPrețul curent este: 45,00 lei. 18,00 lei / 100ml56,84 leiPrețul inițial a fost: 56,84 lei.45,00 leiPrețul curent este: 45,00 lei. 18,00 lei / 100ml Adaugă în coș Vizualizare rapidă -
Hrană super-premium pentru căței de talie mică. Rețetă fără gluten, cu pui și orez (85% proteină animală). Creștere optimă Versele-Laga. Sac 7.5kg.SKU: 5410340311578
Hrană Câini Junior Opti Life Puppy Mini (Versele-Laga) – 7.5kg
150,00 lei 20,00 lei / kg -
Protamino Piggi 5kg – sac mic de 5 kg, aceeași rețetă Sano ca varianta de 25 kg. Ideal pentru gospodăriile cu puțini purcei. Cauți cel mai bun concentrat purcei? Alege Protamino Piggi de la Sano, un mix premium (20%) cu vitamine, enzime și SanAmin pentru o creștere rapidă.SKU: VITAL-171
Concentrat Purcei Sano Protamino Piggi® – Amestec 20% (5kg)
39,45 lei 7,89 lei / kg -
Protamino Matra 5kg – sac mic de 5 kg, aceeași rețetă Sano ca varianta de 25 kg. Ideal pentru gospodăriile cu 1–2 scroafe. Alege cel mai bun concentrat pentru scroafe cu purcei de la Sano. Protamino Matra stimulează lactația și fertilitatea. Furaj german premium.SKU: VITAL-170
Concentrat pentru Scroafe cu Purcei Sano Protamino Matra® – Amestec 20% (5kg)
34,49 lei 6,90 lei / kg -
4Pets Ulei de Somon 500 ml – hrană complementară 100% naturală, sursă de acizi grași omega-3 (EPA și DHA), pentru o blană strălucitoare, piele sănătoasă și vitalitate la câini și pisici. Flacon cu pompă dozatoare.SKU: VITAL-163
4Pets Ulei de Somon 500 ml – Omega-3 Natural pentru Câini și Pisici
34,19 lei 6,84 lei / 100ml -
Vanocid 100 ml – dezinfectant biocid gata de utilizare, pe bază de clorură de benzalconiu, pentru suprafețe din ferme, adăposturi de animale și spații private. Acțiune bactericidă, fungicidă și levuricidă.SKU: VITAL-162
Vanelli Vanocid 100 ml – Dezinfectant pentru Suprafețe, Gata de Utilizare
17,09 lei 17,09 lei / 100ml -
Neovita Ovomax cu oregano 100 ml – furaj complementar lichid cu vitamine, aminoacizi, calciu, fosfor și extracte din plante, pentru susținerea ouatului la găini, curci, rațe, gâște și bibilici.SKU: VITAL-161
Vanelli Neovita Ovomax cu Oregano 100 ml – Furaj Complementar pentru Ouat, Găini, Curci, Rațe, Gâște
17,49 lei 17,49 lei / 100ml -
Pro-Vital Șampon cu ulei de nurcă 500 ml – șampon pentru câini și pisici, care curăță blana, hrănește firul de păr și îi redă elasticitatea și luciul, cu efect dezodorizant.SKU: VITAL-160
Pro-Vital Șampon cu Ulei de Nurcă 500 ml pentru Câini și Pisici, Promedivet
15,99 lei 3,20 lei / 100ml -
Herbatop Cocci-Plus 200 ml – furaj complementar lichid pe bază de extracte din plante, pentru susținerea sănătății digestive la păsări, iepuri, porci, rumegătoare și cabaline. Fără timp de așteptare.SKU: VITAL-159
Herbatop Cocci-Plus 200 ml – Furaj Complementar din Plante pentru Păsări, Iepuri și Animale de Fermă, Promedivet
37,05 lei 18,53 lei / 100ml -
Ectocid Natural Spot-On 30 ml – soluție de uz extern pe bază de extracte din plante și uleiuri esențiale naturale, folosită ca adjuvant în protecția câinilor și pisicilor împotriva paraziților externi.SKU: VITAL-158
Ectocid Natural Spot-On 30 ml – Soluție din Plante pentru Câini și Pisici, Promedivet
17,19 lei 57,30 lei / 100ml -
Oto-San Herba 30 ml – soluție otică pe bază de extracte din plante, pentru igiena și îngrijirea conductului auditiv la câini, pisici și iepuri. Flacon cu picurător, ușor de aplicat.SKU: VITAL-157
Oto-San Herba 30 ml – Soluție Otică din Plante pentru Câini, Pisici și Iepuri, Promedivet
8,95 lei 29,83 lei / 100ml
Arăt
16
de
231
elemente































Asistent Vital