View wishlist“Cat Joy Vită 85 g – Plic Hrană Umedă” has been added to your wishlist
-
Cat Joy Curcan 85 g – plic cu bucăți de curcan în sos, hrană umedă completă pentru pisici adulte, cu taurină, fibre, vitamine și minerale. Porție individuală, fără risipă.SKU: VITAL-74
Cat Joy Curcan 85 g – Plic Hrană Umedă
1,49 lei 1,75 lei / 100g -
Cat Joy Vită 85 g – plic cu bucăți de vită în sos, hrană umedă completă pentru pisici adulte, cu taurină, fibre, vitamine și minerale. Porție individuală, fără risipă.SKU: VITAL-73
Cat Joy Vită 85 g – Plic Hrană Umedă
1,49 lei 1,75 lei / 100g -
Răsfață-ți felina cu aceste recompense pisici cu rata Miau Miau Creamy Snacks. 55% carne, fără cereale, perfecte pentru digestie sensibilă. Comandă acum!
Recompense Pisici cu Rata Miau Miau Creamy Snacks, 4x15g
4,00 lei 26,67 lei / 100g -
ReducereHrană uscată completă Darling cu Pasăre și Legume pentru câini adulți de toate rasele, sac 15 kg. Vitamine, minerale și vitamina D pentru oase puternice, fibre din pulpă de sfeclă pentru digestie.SKU: VITAL-102
Darling cu Pasăre și Legume – Hrană Uscată Câini Adulți, 15 kg
139,99 leiPrețul inițial a fost: 139,99 lei.121,99 leiPrețul curent este: 121,99 lei. 8,13 lei / kg139,99 leiPrețul inițial a fost: 139,99 lei.121,99 leiPrețul curent este: 121,99 lei. 8,13 lei / kg Adaugă în coș Vizualizare rapidă -
Cumpără calciu furajer pentru a îmbunătăți calitatea ouălor și a susține digestia păsărilor. Reduce bacteriile și mortalitatea la pui. Comandă acum!SKU: VITAL-36
Calciu Furajer 1kg – Pentru Ouă de Calitate și Pui Sănătoși
8,00 lei 8,00 lei / kg -
Cauți albastru de metilen spray pentru animalele tale? Soluție premium cu efect antiseptic și cicatrizant, ideală pentru răni, arsuri și acvarii. Comandă acum!
Albastru de Metilen Spray 100 ml Promedivet – Soluție Veterinară Premium
20,00 lei 20,00 lei / 100ml -
Protejeaza-ti animalul cu Antipoux MD 14ml, o solutie antiparazitara caini si pisici cu eficienta de pana la 8 saptamani. Comanda pentru o aplicare sigura!SKU: VITAL-26
Antipoux MD 14ml – Solutie Antiparazitara Caini si Pisici | Eficienta Maxima
55,00 lei 392,86 lei / 100ml -
Reducere
Cauti hrana caini versele laga? Alege Hrana Uscata Caini Versele-Laga Happy Life Junior cu Pui, 100% echilibrata, pentru o crestere sanatoasa a puiului tau.
Hrana Caini Versele-Laga Happy Life Junior Pui (2.5kg-7.5kg)
de la 33,00 lei de la 11,33 lei / kg -
Alege cel mai bun concentrat pentru scroafe cu purcei de la Sano. Protamino Matra stimulează lactația și fertilitatea. Furaj german premium.SKU: VITAL-05
Concentrat pentru Scroafe cu Purcei Sano Protamino Matra® – Amestec 20% (25kg)
190,00 lei 7,60 lei / kg -
Asigură startul perfect cu Furaj Starter Curci Dindo 1 Crumble. Hrană completă cu 26% proteină și coccidiostatic pentru imunitate maximă în primele 3 săptămâni. Comandă online!
SKU: 5410340510230Furaj Starter Curci Dindo 1 Crumble (20kg) | Versele-Laga
96,00 lei 4,80 lei / kg -
ReducereFriskies Sterilised 10kg – hrană uscată completă pentru pisici adulte sterilizate, cu somon și legume.
- 31% proteine, 9% grăsimi – ajută la menținerea greutății ideale
- Susține sănătatea tractului urinar
- Cu vitamina E și taurină, fără coloranți adăugați
- Sac economic de 10 kg
SKU: VITAL-172Friskies Sterilised cu Somon și Legume – Hrană Uscată Pisici Sterilizate, 10 kg
135,99 leiPrețul inițial a fost: 135,99 lei.124,99 leiPrețul curent este: 124,99 lei. 12,50 lei / kg135,99 leiPrețul inițial a fost: 135,99 lei.124,99 leiPrețul curent este: 124,99 lei. 12,50 lei / kg Adaugă în coș Vizualizare rapidă -
ReducereHrană uscată completă Friskies Adult cu Somon și Legume de Grădină Adăugate, sac 10 kg. 30% proteine, taurină, vitamine A, D3, E și fibre naturale – fără coloranți adăugați.SKU: VITAL-93
Friskies Adult cu Somon și Legume de Grădină – Hrană Uscată Pisici, 10 kg
132,99 leiPrețul inițial a fost: 132,99 lei.129,99 leiPrețul curent este: 129,99 lei. 13,00 lei / kg132,99 leiPrețul inițial a fost: 132,99 lei.129,99 leiPrețul curent este: 129,99 lei. 13,00 lei / kg Adaugă în coș Vizualizare rapidă -
ReducereHrană uscată completă Friskies Junior cu Pui, Lapte și Legume Adăugate pentru pisoi până la 1 an, sac 10 kg. 32% proteine, calciu și vitamina D3 pentru creștere sănătoasă, taurină și vitamine A, E.SKU: VITAL-95
Friskies Junior cu Pui, Lapte și Legume – Hrană Uscată Pisoi, 10 kg
139,99 leiPrețul inițial a fost: 139,99 lei.124,99 leiPrețul curent este: 124,99 lei. 12,50 lei / kg139,99 leiPrețul inițial a fost: 139,99 lei.124,99 leiPrețul curent este: 124,99 lei. 12,50 lei / kg Adaugă în coș Vizualizare rapidă -
Cauti un bloc minerale porumbei de calitate superioara? Columbine Nature-Bloc (850g) imbunatateste digestia si asigura o sanatate de fier. Comanda acum!SKU: VITAL-40
Columbine Nature-Bloc 850g – Bloc minerale porumbei premium | Versele-Laga
17,00 lei 2,00 lei / 100g -
ReducereCauți cel mai bun supliment mineral porumbei versele laga? Alege Colombine All in One 10kg pentru a asigura campionilor tăi sănătate de fier și performanțe maxime.
Colombine All in One 10kg – Supliment Mineral Porumbei Versele Laga
165,00 leiPrețul inițial a fost: 165,00 lei.139,99 leiPrețul curent este: 139,99 lei. 14,00 lei / kg165,00 leiPrețul inițial a fost: 165,00 lei.139,99 leiPrețul curent este: 139,99 lei. 14,00 lei / kg Adaugă în coș Vizualizare rapidă -
ReducereCea mai puternică soluție anti-rozătoare! Raticid sub formă de pastă proaspătă (pliculețe de 10g), pe bază de Brodifacoum 0,0025%. Atractivitate maximă pentru șoareci și șobolani, letal după o singură ingerare. Ideal pentru locuințe, grajduri și depozite. Conține substanță amară pentru siguranța copiilor și animalelor domestice.SKU: 6424213004510
Raticid Pastă Prokum Brodifacoum (Promedivet) – Momeală Șoareci și Șobolani – 150g
19,00 leiPrețul inițial a fost: 19,00 lei.15,00 leiPrețul curent este: 15,00 lei. 10,00 lei / 100g19,00 leiPrețul inițial a fost: 19,00 lei.15,00 leiPrețul curent este: 15,00 lei. 10,00 lei / 100g Adaugă în coș Vizualizare rapidă
Arăt
16
de
231
elemente




























Asistent Vital