View wishlist“Hrana Umeda Pisici Miau Miau Curcan, Plic 100g” has been added to your wishlist
-
ReducereHrană uscată completă Friskies Junior cu Pui, Legume și Lapte pentru căței de toate rasele, de la 6 săptămâni, sac 15 kg. 28% proteine, calciu, vitamina D3 și antioxidanți pentru creștere sănătoasă.SKU: VITAL-98
Friskies Junior cu Pui, Legume și Lapte – Hrană Uscată Căței, 15 kg
145,99 leiPrețul inițial a fost: 145,99 lei.137,99 leiPrețul curent este: 137,99 lei. 9,20 lei / kg145,99 leiPrețul inițial a fost: 145,99 lei.137,99 leiPrețul curent este: 137,99 lei. 9,20 lei / kg Adaugă în coș Vizualizare rapidă -
Alege cel mai bun lapte praf pentru viței de la Sano. Formula Milsan cu InPulSan și probiotice asigură o creștere rapidă și imunitate. Calitate germană.SKU: VITAL-06
Lapte Praf pentru Viței Sano Milsan® – Formulă Premium cu Probiotice (25kg)
398,99 lei 15,96 lei / kg -
Asigură o digestie perfectă cu cel mai bun grit porumbei. Versele-Laga Colombine Grit + Redstone conține silex, anason și minerale. Sac 2.5kg sau 20kg.SKU: 5410340123317
Grit Porumbei Versele-Laga Colombine Grit + Redstone cu Anason – 2.5kg, 20kg
de la 15,00 lei de la 3,70 lei / kg -
ReducereCauti oua false gaini? Descopera setul de 25 de bucati (53mm) din plastic extrem de usor. Stimuleaza ouatul natural in cuibar si previne spargerea oualor!
Oua false gaini (Set 25 bucati) – Oua de cuibar din plastic 53mm
45,00 leiPrețul inițial a fost: 45,00 lei.35,00 leiPrețul curent este: 35,00 lei.45,00 leiPrețul inițial a fost: 45,00 lei.35,00 leiPrețul curent este: 35,00 lei. Adaugă în coș Vizualizare rapidă -
PopularConcentrat proteic special pentru găini ouătoare, gama Gold Layer (Country's Best). Asigură producție maximă de ouă și sănătate optimă. Produs Versele-Laga, sac 20kg.SKU: 5410340520956
Concentrat Găini Ouătoare Gold Layer (20kg) | Versele-Laga
110,00 lei 5,50 lei / kgEvaluat la 5.00 din 55.00 (O recenzie) -
ReducerePopularFincsi 10kg este soluția ideală și accesibilă pentru hrănirea zilnică a câinelui tău adult. O hrană uscată echilibrată, concepută să ofere necesarul de energie și vitalitate la un preț imbatabil. Conține cereale și amestec de carne pentru o nutriție completă. Sac economic de 10kg, perfect pentru proprietarii care caută calitate la preț redus.SKU: 5999884350965
Hrană Uscată Câini Fincsi (10kg) – Mâncare Economică pentru Câini Adulți
50,00 leiPrețul inițial a fost: 50,00 lei.40,00 leiPrețul curent este: 40,00 lei. 4,00 lei / kg50,00 leiPrețul inițial a fost: 50,00 lei.40,00 leiPrețul curent este: 40,00 lei. 4,00 lei / kg Adaugă în coș Vizualizare rapidă -
ReducereSKU: VITAL-02
Vital Bro 500ml – Acidifiant Apă Păsări și Purcei | Digestie Optimă
Evaluat la 5.00 din 55.00 (O recenzie)30,00 leiPrețul inițial a fost: 30,00 lei.23,00 leiPrețul curent este: 23,00 lei. 4,60 lei / 100ml30,00 leiPrețul inițial a fost: 30,00 lei.23,00 leiPrețul curent este: 23,00 lei. 4,60 lei / 100ml Adaugă în coș Vizualizare rapidă -
PopularCauti furaj starter pui de carne pentru primele 10 zile? Farm 1 Pro Crumble de la Versele Laga asigura crestere rapida si sanatate. Sac 20kg, pret bun!SKU: 5410340520758
Furaj Starter Pui de Carne Farm 1 Brizurat (20kg) | Versele-Laga
100,00 lei 5,00 lei / kg -
ReducereVersele-Laga Plus I.C.+ Sport este cel mai avansat mix pentru porumbei voiajori. Conceput pentru energie maximă și recuperare rapidă, acest amestec elimină nevoia de a adăuga separat un electrolit pentru porumbei, având peletele Plus I.C. integrate. Ideal pentru campioni!SKU: 5410340114346
Hrană Porumbei Voiajori Versele-Laga Plus I.C.+ Sport (Champion) – Produse Porumbei de Top (20kg)
150,00 leiPrețul inițial a fost: 150,00 lei.135,90 leiPrețul curent este: 135,90 lei. 6,80 lei / kg150,00 leiPrețul inițial a fost: 150,00 lei.135,90 leiPrețul curent este: 135,90 lei. 6,80 lei / kg Adaugă în coș Vizualizare rapidă -
ReducereCauți cel mai bun concentrat purcei? Alege Protamino Piggi de la Sano, un mix premium (20%) cu vitamine, enzime și SanAmin pentru o creștere rapidă.SKU: VITAL-03
Concentrat Purcei Sano Protamino Piggi® – Amestec 20% (25kg)
205,00 leiPrețul inițial a fost: 205,00 lei.189,99 leiPrețul curent este: 189,99 lei. 7,60 lei / kg205,00 leiPrețul inițial a fost: 205,00 lei.189,99 leiPrețul curent este: 189,99 lei. 7,60 lei / kg Adaugă în coș Vizualizare rapidă -
ReducereElimină rozătoarele rapid și igienic! Capcană mecanică de înaltă precizie, construită din material rezistent, ideală pentru capturarea șoarecilor și șobolanilor. Este extrem de ușor de armat, nu necesită atingerea dăunătorului și poate fi refolosită de nenumărate ori. Sigură pentru utilizare în interior sau exterior, în gospodării, depozite sau garaje.SKU: 8990000019824
Capcană Mecanică Șoareci și Șobolani – Reutilizabilă & Sigură
20,00 leiPrețul inițial a fost: 20,00 lei.15,00 leiPrețul curent este: 15,00 lei.20,00 leiPrețul inițial a fost: 20,00 lei.15,00 leiPrețul curent este: 15,00 lei. Adaugă în coș Vizualizare rapidă -
ReducereAsigură o dietă sănătoasă cu cea mai bună hrană peruși de la Versele-Laga Classic. Amestec premium de semințe pentru papagali, la 500g, 5kg sau 20kg.SKU: 5410340216132
Hrană Peruși Versele-Laga Classic Budgies – Amestec Semințe (500g, 5kg, 20kg)
de la 6,50 lei de la 1,30 lei / 100g -
ReducereSusține o digestie perfectă cu piatră roșie (redstone porumbei) de la Versele-Laga Colombine. Absoarbe toxinele și asigură minerale. Sac 2.5kg sau 20kg.SKU: 5410340123003
Piatră Roșie pentru Porumbei Versele-Laga Colombine Redstone – 2.5kg, 20kg
de la 14,50 lei de la 3,20 lei / kg -
PopularAsigură vitalitatea câinelui tău cu hrana câini adult Happy Life Essential. Sac economic de 20kg, bogat în proteine (25%) și pui. Calitate garantată Versele-Laga.SKU: 5410340312056
Hrană Câini Adult Happy Life Essential (Versele-Laga) – 20kg
190,00 lei 9,50 lei / kg -
ReducereAlege cea mai buna hrana pisici versele laga! Reteta premium Lara Adult cu Somon sustine imunitatea, inima si digestia felinei tale.
Hrana Pisici Versele Laga: Lara Adult cu Somon (950g-7kg)
de la 20,00 lei de la 2,11 lei / 100g -
Cauți o hranitoare pasari 5l eficientă? Alege modelul din plastic gros, anti-risipă, ideal pentru pui și găini adulte. Comandă online și redu pierderile de furaj!
Hrănitoare Păsări 5L – Anti-Risipă pentru Pui și Găini
12,00 lei 0,24 lei / 100ml
Arăt
16
de
231
elemente


































Asistent Vital