View wishlist“Hrana Umeda Pisici Miau Miau Curcan, Plic 100g” has been added to your wishlist
-
ReducereHrană uscată completă Pedigree Adult cu Vită și Legume pentru câini adulți de talie medie și mare, pachet promoțional 12 kg + 3 kg GRATUIT. Granule care curăță dinții, prebiotice pentru digestie, vitamine și minerale.SKU: VITAL-103
Pedigree Adult cu Vită și Legume – Hrană Uscată Câini, 12 kg +3kg
149,99 leiPrețul inițial a fost: 149,99 lei.144,99 leiPrețul curent este: 144,99 lei. 48,33 lei / kg149,99 leiPrețul inițial a fost: 149,99 lei.144,99 leiPrețul curent este: 144,99 lei. 48,33 lei / kg Adaugă în coș Vizualizare rapidă -
ReducereAlege cea mai buna hrana pisici Versele Laga! Reteta premium Lara Adult cu Pui si Curcan sustine imunitatea si digestia felinei tale.
Hrana Pisici Versele Laga: Lara Adult cu Pui si Curcan (950g-12.5kg)
de la 14,99 lei de la 1,58 lei / 100g -
Comandă Provit, un complex de vitamine păsări și animale de fermă cu extracte naturale. Oferă imunitate și efect antistres. Disponibil: 100ml, 1L și 5L.
Provit – Complex Vitamine Păsări și Animale (100ml – 5L)
de la 14,99 lei de la 5,98 lei / 100ml -
Cea mai bună hrană rațe și gâște de la Versele-Laga. Furaj starter (Duck 1 Crumble) pentru boboci de rață, bogat în omega-3. Perfect pentru primele 14 zile.SKU: 5410340731581
Hrană Boboci de Rață și Gâscă DUCK 1 Crumble (20kg) | Versele-Laga
90,00 lei 4,50 lei / kgEvaluat la 5.00 din 55.00 (O recenzie) -
Popular
Concentrat pui de carne cu 40% proteină . Formulă profesională Country's Best Farm pentru creștere rapidă și sigură. Sac 20kg Versele-Laga.
SKU: 5410340520932Concentrat Pui de Carne 40% Starter (20kg) | Versele-Laga
129,00 lei 6,45 lei / kg -
Stoc epuizat
Bobițe delicioase și crocante pentru pisici adulte. Mix de curcan și pui, bogat în proteine. Hrană completă Versele-Laga la sac economic de 10kg.
-
Cantitate: Sac economic de 10kg.
SKU: 5410340410615Hrană Pisici Adult Lara (Curcan & Pui) – Sac 10kg
160,00 leiPrețul inițial a fost: 160,00 lei.110,00 leiPrețul curent este: 110,00 lei. 11,00 lei / kg160,00 leiPrețul inițial a fost: 160,00 lei.110,00 leiPrețul curent este: 110,00 lei. 11,00 lei / kg Stoc epuizat Vizualizare rapidă -
-
ReducereUn festin crocant pentru iepurașul tău! Versele-Laga Crispy Muesli este o hrană completă, special creată pentru iepurii pitici și de apartament. Conține un amestec delicios de fulgi, legume uscate (10%) și tije de fân, îmbogățit cu peletele speciale 'Happy & Healthy' pentru imunitate. Bogat în fibre (14%) pentru o digestie optimă și dinți sănătoși. Ambalaj resigilabil pentru prospețime îndelungată.SKU: 5410340617021
Hrană Iepuri Versele-Laga Crispy Muesli – Mix Complet cu Legume & Fibre (Happy & Healthy) 2.5kg
39,00 leiPrețul inițial a fost: 39,00 lei.29,00 leiPrețul curent este: 29,00 lei. 11,60 lei / kg39,00 leiPrețul inițial a fost: 39,00 lei.29,00 leiPrețul curent este: 29,00 lei. 11,60 lei / kg Adaugă în coș Vizualizare rapidă -
ReducereCauți mancare pentru porumbei de ornament sau porumbei voltati? Alege mixul Versele-Laga (20kg), o hrana de bază fără porumb pentru un penaj impecabil.SKU: 5410340114940
Hrană Porumbei de Ornament Versele-Laga Show Standard Mix (Fără Porumb și Grâu) – 20kg
131,57 leiPrețul inițial a fost: 131,57 lei.90,00 leiPrețul curent este: 90,00 lei. 4,50 lei / kg131,57 leiPrețul inițial a fost: 131,57 lei.90,00 leiPrețul curent este: 90,00 lei. 4,50 lei / kg Adaugă în coș Vizualizare rapidă -
Oferă-i animalului tău protecție 100% naturală împotriva puricilor și căpușelor cu Ectocid Herba 50g. Alege o pulbere antiparazitara eficientă. Comandă acum!
Ectocid Herba, 50g | pulbere antiparazitara Naturală pentru Câini și Pisici
10,00 lei 20,00 lei / 100g -
Stoc epuizatCauți cele mai bune concentrate porci? Alege Sano Protamino Premium cu aminoacizi SanAmin pentru o îngrășare rapidă și o calitate superioară a cărnii.SKU: VITAL-04
Concentrate Porci Îngrășare Sano Protamino Premium® – Spor Maxim (25kg)
190,00 leiPrețul inițial a fost: 190,00 lei.175,00 leiPrețul curent este: 175,00 lei. 7,00 lei / kg190,00 leiPrețul inițial a fost: 190,00 lei.175,00 leiPrețul curent este: 175,00 lei. 7,00 lei / kg Stoc epuizat Vizualizare rapidă -
Reducere
Furaj Pui Starter Vital, Brizurat, 21% Proteina (5kg-10kg)
de la 27,84 lei de la 5,10 lei / kg -
ReducereCauti hrana pisici versele laga? Alege Versele-Laga Lara Junior cu Pui, o dieta 100% echilibrata, cu ingrediente naturale, pentru cresterea sanatoasa a puiului tau.
Hrana Pisici Versele-Laga Lara Junior Pui (900g-1.9kg)
de la 20,00 lei de la 2,11 lei / 100g -
ReducereMaximizează performanța în concursuri cu Dextrotonic porumbei de la Versele-Laga. Oferă energie pură, previne crampele și ajută recuperarea. Flacon 500 ml.SKU: 5410340805145
Supliment Energie Dextrotonic Porumbei Versele-Laga, 500ml
128,70 leiPrețul inițial a fost: 128,70 lei.100,00 leiPrețul curent este: 100,00 lei. 20,00 lei / 100ml128,70 leiPrețul inițial a fost: 128,70 lei.100,00 leiPrețul curent este: 100,00 lei. 20,00 lei / 100ml Adaugă în coș Vizualizare rapidă -
Wise Cat cu pește în sos – hrană umedă completă pentru pisici adulte, 80% ingrediente de origine animală, taurină, omega-3 și omega-6, fără soia și OMG. Plic 100 g.SKU: VITAL-130
Wise Cat Hrană Umedă pentru Pisici Adulte cu Pește în Sos, Plic 100 g
1,49 lei 1,49 lei / 100g -
ReducereHrană uscată completă Friskies Active cu Vită pentru câini adulți foarte activi, sac 15 kg. Proteine de calitate, cereale integrale, omega-3 și omega-6 pentru energie, mușchi puternici și blană lucioasă.SKU: VITAL-100
Friskies Active cu Vită – Hrană Uscată Câini Adulți Activi, 15 kg
149,99 leiPrețul inițial a fost: 149,99 lei.134,99 leiPrețul curent este: 134,99 lei. 9,00 lei / kg149,99 leiPrețul inițial a fost: 149,99 lei.134,99 leiPrețul curent este: 134,99 lei. 9,00 lei / kg Adaugă în coș Vizualizare rapidă -
ReducereHrană uscată completă Pedigree Junior cu Pasăre și Legume pentru căței de talie medie și mare, sac 12 kg. 25% proteine, calciu și fosfor pentru oase puternice, vitamina E pentru imunitate și prebiotice pentru digestie.SKU: VITAL-104
Pedigree Junior cu Pasăre și Legume – Hrană Uscată Căței, 12 kg
154,99 leiPrețul inițial a fost: 154,99 lei.134,99 leiPrețul curent este: 134,99 lei. 11,25 lei / kg154,99 leiPrețul inițial a fost: 154,99 lei.134,99 leiPrețul curent este: 134,99 lei. 11,25 lei / kg Adaugă în coș Vizualizare rapidă
Arăt
16
de
231
elemente
































Asistent Vital