View wishlist“Hrana Caini Versele-Laga Happy Life Junior Pui (2.5kg-7.5kg)” has been added to your wishlist
-
ReducereVersele-Laga Plus I.C.+ Sport este cel mai avansat mix pentru porumbei voiajori. Conceput pentru energie maximă și recuperare rapidă, acest amestec elimină nevoia de a adăuga separat un electrolit pentru porumbei, având peletele Plus I.C. integrate. Ideal pentru campioni!SKU: 5410340114346
Hrană Porumbei Voiajori Versele-Laga Plus I.C.+ Sport (Champion) – Produse Porumbei de Top (20kg)
150,00 leiPrețul inițial a fost: 150,00 lei.135,90 leiPrețul curent este: 135,90 lei. 6,80 lei / kg150,00 leiPrețul inițial a fost: 150,00 lei.135,90 leiPrețul curent este: 135,90 lei. 6,80 lei / kg Adaugă în coș Vizualizare rapidă -
ReducereElimină rozătoarele rapid și igienic! Capcană mecanică de înaltă precizie, construită din material rezistent, ideală pentru capturarea șoarecilor și șobolanilor. Este extrem de ușor de armat, nu necesită atingerea dăunătorului și poate fi refolosită de nenumărate ori. Sigură pentru utilizare în interior sau exterior, în gospodării, depozite sau garaje.SKU: 8990000019824
Capcană Mecanică Șoareci și Șobolani – Reutilizabilă & Sigură
20,00 leiPrețul inițial a fost: 20,00 lei.15,00 leiPrețul curent este: 15,00 lei.20,00 leiPrețul inițial a fost: 20,00 lei.15,00 leiPrețul curent este: 15,00 lei. Adaugă în coș Vizualizare rapidă -
ReducereSusține o digestie perfectă cu piatră roșie (redstone porumbei) de la Versele-Laga Colombine. Absoarbe toxinele și asigură minerale. Sac 2.5kg sau 20kg.SKU: 5410340123003
Piatră Roșie pentru Porumbei Versele-Laga Colombine Redstone – 2.5kg, 20kg
de la 14,50 lei de la 3,20 lei / kg -
PopularAsigură vitalitatea câinelui tău cu hrana câini adult Happy Life Essential. Sac economic de 20kg, bogat în proteine (25%) și pui. Calitate garantată Versele-Laga.SKU: 5410340312056
Hrană Câini Adult Happy Life Essential (Versele-Laga) – 20kg
190,00 lei 9,50 lei / kg -
ReducereAlege cea mai buna hrana pisici versele laga! Reteta premium Lara Adult cu Somon sustine imunitatea, inima si digestia felinei tale.
Hrana Pisici Versele Laga: Lara Adult cu Somon (950g-7kg)
de la 20,00 lei de la 2,11 lei / 100g -
ReducereAlege cea mai buna hrana pisici Versele Laga! Reteta premium Lara Adult cu Pui si Curcan sustine imunitatea si digestia felinei tale.
Hrana Pisici Versele Laga: Lara Adult cu Pui si Curcan (950g-12.5kg)
de la 14,99 lei de la 1,58 lei / 100g -
Popular
Concentrat pui de carne cu 40% proteină . Formulă profesională Country's Best Farm pentru creștere rapidă și sigură. Sac 20kg Versele-Laga.
SKU: 5410340520932Concentrat Pui de Carne 40% Starter (20kg) | Versele-Laga
129,00 lei 6,45 lei / kg -
Stoc epuizat
Bobițe delicioase și crocante pentru pisici adulte. Mix de curcan și pui, bogat în proteine. Hrană completă Versele-Laga la sac economic de 10kg.
-
Cantitate: Sac economic de 10kg.
SKU: 5410340410615Hrană Pisici Adult Lara (Curcan & Pui) – Sac 10kg
160,00 leiPrețul inițial a fost: 160,00 lei.110,00 leiPrețul curent este: 110,00 lei. 11,00 lei / kg160,00 leiPrețul inițial a fost: 160,00 lei.110,00 leiPrețul curent este: 110,00 lei. 11,00 lei / kg Stoc epuizat Vizualizare rapidă -
-
ReducereUn festin crocant pentru iepurașul tău! Versele-Laga Crispy Muesli este o hrană completă, special creată pentru iepurii pitici și de apartament. Conține un amestec delicios de fulgi, legume uscate (10%) și tije de fân, îmbogățit cu peletele speciale 'Happy & Healthy' pentru imunitate. Bogat în fibre (14%) pentru o digestie optimă și dinți sănătoși. Ambalaj resigilabil pentru prospețime îndelungată.SKU: 5410340617021
Hrană Iepuri Versele-Laga Crispy Muesli – Mix Complet cu Legume & Fibre (Happy & Healthy) 2.5kg
39,00 leiPrețul inițial a fost: 39,00 lei.29,00 leiPrețul curent este: 29,00 lei. 11,60 lei / kg39,00 leiPrețul inițial a fost: 39,00 lei.29,00 leiPrețul curent este: 29,00 lei. 11,60 lei / kg Adaugă în coș Vizualizare rapidă -
ReducereCauți mancare pentru porumbei de ornament sau porumbei voltati? Alege mixul Versele-Laga (20kg), o hrana de bază fără porumb pentru un penaj impecabil.SKU: 5410340114940
Hrană Porumbei de Ornament Versele-Laga Show Standard Mix (Fără Porumb și Grâu) – 20kg
131,57 leiPrețul inițial a fost: 131,57 lei.90,00 leiPrețul curent este: 90,00 lei. 4,50 lei / kg131,57 leiPrețul inițial a fost: 131,57 lei.90,00 leiPrețul curent este: 90,00 lei. 4,50 lei / kg Adaugă în coș Vizualizare rapidă -
Stoc epuizatCauți cele mai bune concentrate porci? Alege Sano Protamino Premium cu aminoacizi SanAmin pentru o îngrășare rapidă și o calitate superioară a cărnii.SKU: VITAL-04
Concentrate Porci Îngrășare Sano Protamino Premium® – Spor Maxim (25kg)
190,00 leiPrețul inițial a fost: 190,00 lei.175,00 leiPrețul curent este: 175,00 lei. 7,00 lei / kg190,00 leiPrețul inițial a fost: 190,00 lei.175,00 leiPrețul curent este: 175,00 lei. 7,00 lei / kg Stoc epuizat Vizualizare rapidă -
Reducere
Furaj Pui Starter Vital, Brizurat, 21% Proteina (5kg-10kg)
de la 27,84 lei de la 5,10 lei / kg -
ReducereCauti hrana pisici versele laga? Alege Versele-Laga Lara Junior cu Pui, o dieta 100% echilibrata, cu ingrediente naturale, pentru cresterea sanatoasa a puiului tau.
Hrana Pisici Versele-Laga Lara Junior Pui (900g-1.9kg)
de la 20,00 lei de la 2,11 lei / 100g -
ReducereMaximizează performanța în concursuri cu Dextrotonic porumbei de la Versele-Laga. Oferă energie pură, previne crampele și ajută recuperarea. Flacon 500 ml.SKU: 5410340805145
Supliment Energie Dextrotonic Porumbei Versele-Laga, 500ml
128,70 leiPrețul inițial a fost: 128,70 lei.100,00 leiPrețul curent este: 100,00 lei. 20,00 lei / 100ml128,70 leiPrețul inițial a fost: 128,70 lei.100,00 leiPrețul curent este: 100,00 lei. 20,00 lei / 100ml Adaugă în coș Vizualizare rapidă -
Reducere
Cauti hrana caini versele laga? Alege Hrana Uscata Caini Versele-Laga Happy Life Junior cu Pui, 100% echilibrata, pentru o crestere sanatoasa a puiului tau.
Hrana Caini Versele-Laga Happy Life Junior Pui (2.5kg-7.5kg)
de la 33,00 lei de la 11,33 lei / kg -
ReducereCea mai puternică soluție anti-rozătoare! Raticid sub formă de pastă proaspătă (pliculețe de 10g), pe bază de Brodifacoum 0,0025%. Atractivitate maximă pentru șoareci și șobolani, letal după o singură ingerare. Ideal pentru locuințe, grajduri și depozite. Conține substanță amară pentru siguranța copiilor și animalelor domestice.SKU: 6424213004510
Raticid Pastă Prokum Brodifacoum (Promedivet) – Momeală Șoareci și Șobolani – 150g
19,00 leiPrețul inițial a fost: 19,00 lei.15,00 leiPrețul curent este: 15,00 lei. 10,00 lei / 100g19,00 leiPrețul inițial a fost: 19,00 lei.15,00 leiPrețul curent este: 15,00 lei. 10,00 lei / 100g Adaugă în coș Vizualizare rapidă
Arăt
16
de
56
elemente


































Asistent Vital