View wishlist“Hrana Pisici Versele Laga: Lara Adult cu Pui si Curcan (950g-12.5kg)” has been added to your wishlist
-
2+1 GRATUITCea mai bună mâncare pisici sterilizate de la Versele-Laga. Hrana pisici Lara Adult Light cu Pui previne îngrășarea și susține digestia. Sac 1.9kg sau 7kg.
Hrană Pisici Lara Sterilizate 7kg | Versele-Laga
Evaluat la 5.00 din 55.00 (3 recenzii)239,98 leiPrețul inițial a fost: 239,98 lei.119,99 leiPrețul curent este: 119,99 lei. 1,71 lei / 100g239,98 leiPrețul inițial a fost: 239,98 lei.119,99 leiPrețul curent este: 119,99 lei. 1,71 lei / 100g Selectează opțiunile Vizualizare rapidă -
ReducerePopularAlege hrana câini miel și orez de la Versele-Laga Classic pentru o digestie optimă și o blană strălucitoare. Formulă completă pentru câinii adulți sensibili.SKU: 5410340380178
Hrană Câini Miel și Orez (Versele-Laga) – 20kg
Evaluat la 5.00 din 55.00 (3 recenzii)160,20 leiPrețul inițial a fost: 160,20 lei.145,00 leiPrețul curent este: 145,00 lei. 7,25 lei / kg160,20 leiPrețul inițial a fost: 160,20 lei.145,00 leiPrețul curent este: 145,00 lei. 7,25 lei / kg Adaugă în coș Vizualizare rapidă -
ReducerePopularHrana pisici versele laga Hrană uscată completă și echilibrată pentru pisici adulte, potrivită pentru utilizare zilnică. Rețetă gustoasă, cu aport optim de proteine, vitamine și minerale esențiale pentru sănătatea și vitalitatea pisicii tale.
Hrană Pisici Classic Variety (Versele-Laga) – Mix Arome 10kg
de la 40,00 lei de la 9,99 lei / kgEvaluat la 5.00 din 55.00 (O recenzie) -
Oferă-i felinei tale un răsfăț zilnic cu hrana pisici miau miau curcan. Rețetă completă cu vitamine, taurină și sos delicios. Comandă acum pentru o pisică fericită!
Hrana Umeda Pisici Miau Miau Curcan, Plic 100g
1,99 lei 1,99 lei / 100g -
Oferă-i felinei tale o masă delicioasă și echilibrată cu hrana umeda pisici miau miau. Bucățele fragede de pui în sos, ideale pentru pisici sterilizate. Cumpără acum!SKU: VITAL-23
Hrana Umeda Pisici Miau Miau Sterilised Pui, Plic 100g
1,99 lei 1,99 lei / 100g -
Whiskas Adult 1+ cu pui în aspic – hrană umedă completă pentru pisici adulte, cu bucăți fragede de pui în aspic, taurină și vitamine. Umiditate 84,5% pentru o hidratare mai bună. Plic 85 g.SKU: VITAL-120
Whiskas Adult cu Pui în Aspic, Hrană Umedă Pisici, Plic 85 g
2,50 lei 2,94 lei / 100g -
ReducerePopularCauti hrana caini Duo Krok? Acest mix delicios de la Versele-Laga ofera o masa completa si echilibrata pentru cainele tau. Pret avantajos si livrare rapida!
Hrană Câini Duo Krok (Versele-Laga) Classic – Mix Crocant 10kg
de la 70,50 lei de la 6,45 lei / kg -
ReducerePopularFincsi 10kg este soluția ideală și accesibilă pentru hrănirea zilnică a câinelui tău adult. O hrană uscată echilibrată, concepută să ofere necesarul de energie și vitalitate la un preț imbatabil. Conține cereale și amestec de carne pentru o nutriție completă. Sac economic de 10kg, perfect pentru proprietarii care caută calitate la preț redus.SKU: 5999884350965
Hrană Uscată Câini Fincsi (10kg) – Mâncare Economică pentru Câini Adulți
50,00 leiPrețul inițial a fost: 50,00 lei.40,00 leiPrețul curent este: 40,00 lei. 4,00 lei / kg50,00 leiPrețul inițial a fost: 50,00 lei.40,00 leiPrețul curent este: 40,00 lei. 4,00 lei / kg Adaugă în coș Vizualizare rapidă -
PopularAsigură vitalitatea câinelui tău cu hrana câini adult Happy Life Essential. Sac economic de 20kg, bogat în proteine (25%) și pui. Calitate garantată Versele-Laga.SKU: 5410340312056
Hrană Câini Adult Happy Life Essential (Versele-Laga) – 20kg
190,00 lei 9,50 lei / kg -
ReducereAlege cea mai buna hrana pisici versele laga! Reteta premium Lara Adult cu Somon sustine imunitatea, inima si digestia felinei tale.
Hrana Pisici Versele Laga: Lara Adult cu Somon (950g-7kg)
de la 20,00 lei de la 2,11 lei / 100g -
ReducereHrană uscată completă Pedigree Adult cu Vită și Legume pentru câini adulți de talie medie și mare, pachet promoțional 12 kg + 3 kg GRATUIT. Granule care curăță dinții, prebiotice pentru digestie, vitamine și minerale.SKU: VITAL-103
Pedigree Adult cu Vită și Legume – Hrană Uscată Câini, 12 kg +3kg
149,99 leiPrețul inițial a fost: 149,99 lei.144,99 leiPrețul curent este: 144,99 lei. 48,33 lei / kg149,99 leiPrețul inițial a fost: 149,99 lei.144,99 leiPrețul curent este: 144,99 lei. 48,33 lei / kg Adaugă în coș Vizualizare rapidă -
ReducereAlege cea mai buna hrana pisici Versele Laga! Reteta premium Lara Adult cu Pui si Curcan sustine imunitatea si digestia felinei tale.
Hrana Pisici Versele Laga: Lara Adult cu Pui si Curcan (950g-12.5kg)
de la 14,99 lei de la 1,58 lei / 100g -
Stoc epuizat
Bobițe delicioase și crocante pentru pisici adulte. Mix de curcan și pui, bogat în proteine. Hrană completă Versele-Laga la sac economic de 10kg.
-
Cantitate: Sac economic de 10kg.
SKU: 5410340410615Hrană Pisici Adult Lara (Curcan & Pui) – Sac 10kg
160,00 leiPrețul inițial a fost: 160,00 lei.110,00 leiPrețul curent este: 110,00 lei. 11,00 lei / kg160,00 leiPrețul inițial a fost: 160,00 lei.110,00 leiPrețul curent este: 110,00 lei. 11,00 lei / kg Stoc epuizat Vizualizare rapidă -
-
ReducereFriskies Sterilised 10kg – hrană uscată completă pentru pisici adulte sterilizate, cu somon și legume.
- 31% proteine, 9% grăsimi – ajută la menținerea greutății ideale
- Susține sănătatea tractului urinar
- Cu vitamina E și taurină, fără coloranți adăugați
- Sac economic de 10 kg
SKU: VITAL-172Friskies Sterilised cu Somon și Legume – Hrană Uscată Pisici Sterilizate, 10 kg
135,99 leiPrețul inițial a fost: 135,99 lei.124,99 leiPrețul curent este: 124,99 lei. 12,50 lei / kg135,99 leiPrețul inițial a fost: 135,99 lei.124,99 leiPrețul curent este: 124,99 lei. 12,50 lei / kg Adaugă în coș Vizualizare rapidă -
Wise Cat cu pește în sos – hrană umedă completă pentru pisici adulte, 80% ingrediente de origine animală, taurină, omega-3 și omega-6, fără soia și OMG. Plic 100 g.SKU: VITAL-130
Wise Cat Hrană Umedă pentru Pisici Adulte cu Pește în Sos, Plic 100 g
1,49 lei 1,49 lei / 100g -
ReducereHrană uscată completă Friskies Active cu Vită pentru câini adulți foarte activi, sac 15 kg. Proteine de calitate, cereale integrale, omega-3 și omega-6 pentru energie, mușchi puternici și blană lucioasă.SKU: VITAL-100
Friskies Active cu Vită – Hrană Uscată Câini Adulți Activi, 15 kg
149,99 leiPrețul inițial a fost: 149,99 lei.134,99 leiPrețul curent este: 134,99 lei. 9,00 lei / kg149,99 leiPrețul inițial a fost: 149,99 lei.134,99 leiPrețul curent este: 134,99 lei. 9,00 lei / kg Adaugă în coș Vizualizare rapidă
Arăt
16
de
84
elemente




































Asistent Vital