View wishlist“Delickcious Hrană Umedă pentru Câini, Fâșii de Somon și Morcov în Supă Cremoasă, Plic 85 g” has been added to your wishlist
-
Oferă-i felinei tale un răsfăț zilnic cu hrana pisici miau miau curcan. Rețetă completă cu vitamine, taurină și sos delicios. Comandă acum pentru o pisică fericită!
Hrana Umeda Pisici Miau Miau Curcan, Plic 100g
1,99 lei 1,99 lei / 100g -
Oferă-i felinei tale o masă delicioasă și echilibrată cu hrana umeda pisici miau miau. Bucățele fragede de pui în sos, ideale pentru pisici sterilizate. Cumpără acum!SKU: VITAL-23
Hrana Umeda Pisici Miau Miau Sterilised Pui, Plic 100g
1,99 lei 1,99 lei / 100g -
Whiskas Adult 1+ cu pui în aspic – hrană umedă completă pentru pisici adulte, cu bucăți fragede de pui în aspic, taurină și vitamine. Umiditate 84,5% pentru o hidratare mai bună. Plic 85 g.SKU: VITAL-120
Whiskas Adult cu Pui în Aspic, Hrană Umedă Pisici, Plic 85 g
2,50 lei 2,94 lei / 100g -
ReducereAlege cea mai buna hrana pisici versele laga! Reteta premium Lara Adult cu Somon sustine imunitatea, inima si digestia felinei tale.
Hrana Pisici Versele Laga: Lara Adult cu Somon (950g-7kg)
de la 20,00 lei de la 2,11 lei / 100g -
Wise Cat cu pește în sos – hrană umedă completă pentru pisici adulte, 80% ingrediente de origine animală, taurină, omega-3 și omega-6, fără soia și OMG. Plic 100 g.SKU: VITAL-130
Wise Cat Hrană Umedă pentru Pisici Adulte cu Pește în Sos, Plic 100 g
1,49 lei 1,49 lei / 100g -
Cat Joy Curcan 85 g – plic cu bucăți de curcan în sos, hrană umedă completă pentru pisici adulte, cu taurină, fibre, vitamine și minerale. Porție individuală, fără risipă.SKU: VITAL-74
Cat Joy Curcan 85 g – Plic Hrană Umedă
1,49 lei 1,75 lei / 100g -
Cat Joy Vită 85 g – plic cu bucăți de vită în sos, hrană umedă completă pentru pisici adulte, cu taurină, fibre, vitamine și minerale. Porție individuală, fără risipă.SKU: VITAL-73
Cat Joy Vită 85 g – Plic Hrană Umedă
1,49 lei 1,75 lei / 100g -
Beefy Buffy cu vită – hrană umedă completă pentru câini adulți, minimum 71% carne în bucăți (pui și vită), fără coloranți, arome artificiale sau conservanți. Conservă 415 g.SKU: VITAL-138
Beefy Buffy Hrană Umedă pentru Câini, 71% Carne, cu Vită, Conservă 415 g
3,59 lei 0,87 lei / 100g -
Beefy Buffy cu pui – hrană umedă completă pentru câini adulți, 71% carne (64% pui, 7% ficat) în sos, fără coloranți, arome artificiale sau conservanți. Conservă 415 g.SKU: VITAL-137
Beefy Buffy Hrană Umedă Super Premium pentru Câini, 71% Carne, cu Pui, Conservă 415 g
3,59 lei 0,87 lei / 100g -
4DOG Pachet Mixt – hrană umedă completă pentru câini adulți: 2 plicuri cu vită și 2 plicuri cu pui și ficat, în sos, cu vitamine, minerale și taurină. 4 x 100 g.SKU: VITAL-136
4DOG Hrană Umedă pentru Câini Adulți, Pachet Mixt Pui & Ficat și Vită în Sos, 4 x 100 g
7,49 lei 7,49 lei / 100g -
Delickcious Miel și Fructe de Pădure – desert gourmet (hrană complementară) pentru câini adulți: 71% carne cu miel, afine și merișoare în sos cremos, cu ulei de somon. Plic 80 g.SKU: VITAL-135
Delickcious Desert pentru Câini, Bucăți de Miel și Fructe de Pădure în Sos Cremos, Plic 80 g
4,29 lei 5,36 lei / 100g -
Delickcious Somon și Morcov – hrană umedă completă pentru câini adulți, fâșii fragede de carne cu somon și morcov în supă cremoasă, cu omega-3 din ulei de somon. Plic 85 g.SKU: VITAL-134
Delickcious Hrană Umedă pentru Câini, Fâșii de Somon și Morcov în Supă Cremoasă, Plic 85 g
4,49 lei 5,28 lei / 100g -
Dog Joy Junior cu pui – hrană umedă completă pentru căței de toate taliile, bucăți de carne proaspătă în sos, cu fibre, vitamine și minerale. Brand românesc. Plic 100 g.SKU: VITAL-133
Dog Joy Junior Hrană Umedă pentru Căței cu Pui în Sos, Plic 100 g
1,49 lei 1,49 lei / 100g -
Dog Joy Adult cu pui – hrană umedă completă pentru câini adulți de toate taliile, bucăți de carne proaspătă în sos, cu fibre, vitamine și minerale. Brand românesc. Plic 100 g.SKU: VITAL-132
Dog Joy Adult Hrană Umedă pentru Câini cu Pui în Sos, Plic 100 g
1,49 lei 1,49 lei / 100g -
Dog Joy Adult cu vită – hrană umedă completă pentru câini adulți de toate taliile, bucăți de carne proaspătă în sos, cu fibre, vitamine și minerale. Brand românesc. Plic 100 g.SKU: VITAL-131
Dog Joy Adult Hrană Umedă pentru Câini cu Vită în Sos, Plic 100 g
1,49 lei 1,49 lei / 100g -
Wise Dog Mini Adult – hrană umedă completă pentru câini adulți de talie mică, cu bucăți de vită în sos, 80% carne și subproduse, fără soia. Plic 100 g.SKU: VITAL-129
Wise Dog Mini Adult, Hrană Umedă Câini Talie Mică cu Vită în Sos, Plic 100 g
1,49 lei 1,49 lei / 100g
Arăt
16
de
31
elemente
































Asistent Vital