View wishlist“Delickcious Hrană Umedă pentru Câini, Fâșii de Somon și Morcov în Supă Cremoasă, Plic 85 g” has been added to your wishlist
-
4Pets Ulei de Somon 500 ml – hrană complementară 100% naturală, sursă de acizi grași omega-3 (EPA și DHA), pentru o blană strălucitoare, piele sănătoasă și vitalitate la câini și pisici. Flacon cu pompă dozatoare.SKU: VITAL-163
4Pets Ulei de Somon 500 ml – Omega-3 Natural pentru Câini și Pisici
34,19 lei 6,84 lei / 100ml -
Zgardă antiparazitară Pilou pentru căței și câini de talie mică, 35 cm – repelent natural cu geraniol și lavandin împotriva puricilor, căpușelor și țânțarilor. Protecție până la 4 luni.SKU: VITAL-150
Pilou Zgardă Antiparazitară Repelentă pentru Căței și Câini de Talie Mică (sub 10 kg), 35 cm
23,89 lei 2,39 lei / kg -
Pipete antiparazitare Pilou pentru pisici, 3 x 1 ml – repelent spot-on cu icaridină, geraniol și lavandin împotriva puricilor, căpușelor și țânțarilor. Potrivit și pentru câini foarte mici și păsări de colivie.SKU: VITAL-148
Pilou Pipete Antiparazitare Repelente pentru Pisici, Câini Mici și Păsări de Colivie, 3 x 1 ml
38,09 lei 3.809,00 lei / 100ml -
Pipete antiparazitare Pilou pentru câini de talie medie, 3 x 3 ml – repelent spot-on cu icaridină, geraniol și lavandin împotriva puricilor, căpușelor și țânțarilor. Protecție 3–6 săptămâni per pipetă.SKU: VITAL-149
Pilou Pipete Antiparazitare Repelente pentru Câini de Talie Medie (15–30 kg), 3 x 3 ml
39,29 lei 1.309,67 lei / 100ml -
Zgardă antiparazitară Pilou pentru câini de talie mare, 75 cm – repelent natural cu geraniol și lavandin împotriva puricilor, căpușelor și țânțarilor. Protecție până la 4 luni, rezistentă la apă.SKU: VITAL-147
Pilou Zgardă Antiparazitară Repelentă pentru Câini de Talie Mare (peste 25 kg), 75 cm
28,59 lei 1,14 lei / kg -
Zgardă antiparazitară Pilou pentru câini de talie medie, 60 cm – repelent natural cu geraniol și lavandin împotriva puricilor, căpușelor și țânțarilor. Protecție până la 4 luni, rezistentă la apă.SKU: VITAL-146
Pilou Zgardă Antiparazitară Repelentă pentru Câini de Talie Medie (10–25 kg), 60 cm
28,89 lei 1,16 lei / kg -
Pipete antiparazitare Pilou pentru câini de talie mică, 3 x 1,5 ml – repelent spot-on cu icaridină, geraniol și lavandin împotriva puricilor, căpușelor și țânțarilor. Protecție 3–6 săptămâni per pipetă.SKU: VITAL-145
Pilou Pipete Antiparazitare Repelente pentru Câini de Talie Mică (până la 15 kg), 3 x 1,5 ml
37,79 lei 2.519,33 lei / 100ml -
Pipete antiparazitare Pilou pentru câini de talie mare, 3 x 5 ml – repelent spot-on cu icaridină, geraniol și lavandin împotriva puricilor, căpușelor și țânțarilor. Protecție 3–6 săptămâni per pipetă.SKU: VITAL-144
Pilou Pipete Antiparazitare Repelente pentru Câini de Talie Mare (peste 30 kg), 3 x 5 ml
45,99 lei 919,80 lei / 100ml -
Zgardă antiparazitară Pilou pentru pisici, 35 cm – repelent natural cu geraniol și lavandin împotriva puricilor, căpușelor și țânțarilor. Protecție până la 4 luni, rezistentă la apă, închidere de siguranță.SKU: VITAL-143
Pilou Zgardă Antiparazitară Repelentă pentru Pisici, 35 cm – Purici, Căpușe, Țânțari
18,49 lei -
Așternut BATU din știuleți de porumb, 7L / 3 kg – granule 100% naturale pentru litiera pisicilor, cuști de rozătoare și colivii. Absorbție puternică, fără parfum, complet biodegradabil.SKU: VITAL-141
BATU Așternut din Știuleți de Porumb pentru Pisici, Rozătoare și Păsări, 7L / 3 kg
24,99 lei 8,33 lei / kg -
Beefy Buffy cu pui – hrană umedă completă pentru câini adulți, 71% carne (64% pui, 7% ficat) în sos, fără coloranți, arome artificiale sau conservanți. Conservă 415 g.SKU: VITAL-137
Beefy Buffy Hrană Umedă Super Premium pentru Câini, 71% Carne, cu Pui, Conservă 415 g
3,59 lei 0,87 lei / 100g -
4DOG Pachet Mixt – hrană umedă completă pentru câini adulți: 2 plicuri cu vită și 2 plicuri cu pui și ficat, în sos, cu vitamine, minerale și taurină. 4 x 100 g.SKU: VITAL-136
4DOG Hrană Umedă pentru Câini Adulți, Pachet Mixt Pui & Ficat și Vită în Sos, 4 x 100 g
7,49 lei 7,49 lei / 100g -
Delickcious Miel și Fructe de Pădure – desert gourmet (hrană complementară) pentru câini adulți: 71% carne cu miel, afine și merișoare în sos cremos, cu ulei de somon. Plic 80 g.SKU: VITAL-135
Delickcious Desert pentru Câini, Bucăți de Miel și Fructe de Pădure în Sos Cremos, Plic 80 g
4,29 lei 5,36 lei / 100g -
Delickcious Somon și Morcov – hrană umedă completă pentru câini adulți, fâșii fragede de carne cu somon și morcov în supă cremoasă, cu omega-3 din ulei de somon. Plic 85 g.SKU: VITAL-134
Delickcious Hrană Umedă pentru Câini, Fâșii de Somon și Morcov în Supă Cremoasă, Plic 85 g
4,49 lei 5,28 lei / 100g -
Dog Joy Junior cu pui – hrană umedă completă pentru căței de toate taliile, bucăți de carne proaspătă în sos, cu fibre, vitamine și minerale. Brand românesc. Plic 100 g.SKU: VITAL-133
Dog Joy Junior Hrană Umedă pentru Căței cu Pui în Sos, Plic 100 g
1,49 lei 1,49 lei / 100g -
Dog Joy Adult cu pui – hrană umedă completă pentru câini adulți de toate taliile, bucăți de carne proaspătă în sos, cu fibre, vitamine și minerale. Brand românesc. Plic 100 g.SKU: VITAL-132
Dog Joy Adult Hrană Umedă pentru Câini cu Pui în Sos, Plic 100 g
1,49 lei 1,49 lei / 100g
Arăt
16
de
126
elemente
































Asistent Vital