-
ReducereHrană uscată completă Friskies Adult cu Vită, Pui și Legume, sac 10 kg, pentru pisici adulte. 30% proteine, taurină, vitamine A, D3, E – fără coloranți, arome sau conservanți adăugați.SKU: VITAL-94
Friskies Adult cu Vită, Pui și Legume – Hrană Uscată Pisici, 10 kg
135,99 leiPrețul inițial a fost: 135,99 lei.124,99 leiPrețul curent este: 124,99 lei. 12,50 lei / kg135,99 leiPrețul inițial a fost: 135,99 lei.124,99 leiPrețul curent este: 124,99 lei. 12,50 lei / kg Adaugă în coș Vizualizare rapidă -
ReducereHrană uscată completă Friskies Balance cu Pui și Legume Adăugate pentru câini adulți de toate rasele, sac 15 kg. Cereale integrale, omega-3 și omega-6, vitamine A, D3, E – fără coloranți artificiali.SKU: VITAL-99
Friskies Balance cu Pui și Legume – Hrană Uscată Câini Adulți, 15 kg
149,99 leiPrețul inițial a fost: 149,99 lei.129,99 leiPrețul curent este: 129,99 lei. 8,67 lei / kg149,99 leiPrețul inițial a fost: 149,99 lei.129,99 leiPrețul curent este: 129,99 lei. 8,67 lei / kg Adaugă în coș Vizualizare rapidă -
ReducereHrană uscată completă Whiskas Sterile cu Pui, sac economic de 14 kg. Pentru pisici sterilizate: grăsimi reduse, 4% fibre, magneziu controlat pentru tractul urinar și 1.300 mg/kg taurină.SKU: VITAL-109
Whiskas Sterile cu Pui – Hrană Uscată Pisici, 14 kg
184,99 leiPrețul inițial a fost: 184,99 lei.174,99 leiPrețul curent este: 174,99 lei. 12,50 lei / kg184,99 leiPrețul inițial a fost: 184,99 lei.174,99 leiPrețul curent este: 174,99 lei. 12,50 lei / kg Adaugă în coș Vizualizare rapidă -
Oferă-i felinei tale cea mai bună hrana uscata pisici adulti cu pui. Rețetă premium, bogată în proteine, taurină și vitamine pentru o viață sănătoasă. Comandă acum!
Hrana Uscata Pisici Adulti cu Pui 1kg- Nutritie Premium | Econature
28,00 lei 28,00 lei / kg -
Descoperă eficiența herba-gel 500g, soluția ideală pentru calmarea rapidă a durerilor musculare și articulare la animale. Comandă acum pentru o recuperare rapidă!
Herba-gel Promedivet 500g – Gel Revulsiv și Antiinflamator pentru Animale
28,00 lei 5,60 lei / 100g -
ReducereCâinele tău este un gurmand? Alege cea mai buna mancare caini: hrana caini Versele-Laga Happy Life cu somon. Ingrediente naturale, digestie usoara.
Hrana Caini Versele-Laga Happy Life Somon (2.5kg-12.5kg)
de la 29,00 lei de la 10,40 lei / kg -
MIAU MIAU Pure Lavender – așternut igienic premium din bentonită antibacteriană uscată la soare: bulgări instant, fără praf, nu se lipește de lăbuțe, parfum de lavandă. Biodegradabil. Sac 5 kg.SKU: VITAL-121
Așternut Igienic pentru Pisici MIAU MIAU Pure Bentonită Premium, Lavandă, 5 kg
26,99 lei 5,40 lei / kg -
Așternut igienic MIAU MIAU Silicat Lavandă – silicat natural 100% care absoarbe lichidul ca un burete, captează mirosurile, nu se lipește de lăbuțe și nu produce praf. Parfum de lavandă. Pungă 3,8 L.SKU: VITAL-116
Așternut Igienic pentru Pisici MIAU MIAU Silicat, Lavandă, 3,8 L
24,99 lei 0,66 lei / 100ml -
ReducereHrană uscată completă Friskies Adult cu Pui și Legume Adăugate, sac 10 kg, pentru pisici adulte. 30% proteine, taurină, vitamine A, D3, E și fibre naturale – fără coloranți adăugați.SKU: VITAL-97
Friskies Adult cu Pui și Legume Adăugate – Hrană Uscată Pisici, 10 kg
139,99 leiPrețul inițial a fost: 139,99 lei.124,99 leiPrețul curent este: 124,99 lei. 12,50 lei / kg139,99 leiPrețul inițial a fost: 139,99 lei.124,99 leiPrețul curent este: 124,99 lei. 12,50 lei / kg Adaugă în coș Vizualizare rapidă -
ReducerePedigree DentaStix Large – 7 bețișoare dentare în formă de X pentru câini de peste 25 kg. Reduc formarea tartrului cu până la 80%, fără zahăr adăugat și fără coloranți artificiali.SKU: VITAL-90
Pedigree DentaStix Large, Recompense Dentare Câini, 7 buc (270 g)
19,99 leiPrețul inițial a fost: 19,99 lei.15,99 leiPrețul curent este: 15,99 lei. 5,92 lei / 100g19,99 leiPrețul inițial a fost: 19,99 lei.15,99 leiPrețul curent este: 15,99 lei. 5,92 lei / 100g Adaugă în coș Vizualizare rapidă -
Hrană uscată completă Pedigree Mini Adult cu Vită și Legume pentru câini adulți sub 10 kg, sac 12 kg. Granule mici, ingredient activ împotriva tartrului, omega-6 pentru blană lucioasă, morcov și mazăre.SKU: VITAL-105
Pedigree Mini Adult cu Vită și Legume – Hrană Uscată Câini Talie Mică, 12 kg
154,99 lei 12,92 lei / kg -
ReducerePedigree Biscrok Multi Mix – biscuiți crocanți în formă de os, în 3 arome (pui, vită, miel), cu omega-3, calciu, vitamine și minerale. Bax de 12 cutii × 500 g.SKU: VITAL-114
Pedigree Biscrok Multi Mix, Recompense Câini, 500 g
19,00 leiPrețul inițial a fost: 19,00 lei.14,99 leiPrețul curent este: 14,99 lei. 3,00 lei / 100g19,00 leiPrețul inițial a fost: 19,00 lei.14,99 leiPrețul curent este: 14,99 lei. 3,00 lei / 100g Adaugă în coș Vizualizare rapidă -
ReducereHrană uscată completă Whiskas Adult cu Vită, sac economic de 14 kg. Granule crocante cu miez fraged și gust de vită, 30% proteine, omega-6 pentru blană strălucitoare și vitamina A pentru vedere.SKU: VITAL-108
Whiskas Adult cu Vită – Hrană Uscată Pisici, 14 kg
184,99 leiPrețul inițial a fost: 184,99 lei.174,99 leiPrețul curent este: 174,99 lei. 12,50 lei / kg184,99 leiPrețul inițial a fost: 184,99 lei.174,99 leiPrețul curent este: 174,99 lei. 12,50 lei / kg Adaugă în coș Vizualizare rapidă -
CADOUAlege hrana pisici sterilizate versele laga Lara cu aroma de pui pentru a mentine greutatea optima a felinei tale. Satietate rapida si gust delicios!SKU: VITAL-49
Hrana pisici sterilizate Versele Laga Lara 2 kg
48,00 leiPrețul inițial a fost: 48,00 lei.28,00 leiPrețul curent este: 28,00 lei. 14,00 lei / kg48,00 leiPrețul inițial a fost: 48,00 lei.28,00 leiPrețul curent este: 28,00 lei. 14,00 lei / kg Adaugă în coș Vizualizare rapidă -
Descoperă cel mai bun sampon caini si pisici de la Pro-Vital. Formulă naturală cu extract de mușețel pentru piele sensibilă, calmant și anti-mătreață. Comandă acum!
Șampon Câini și Pisici Pro-Vital cu Mușețel 200ml | Calmant & Natural
15,00 lei 7,50 lei / 100ml -
Hrană super-premium pentru căței de talie mică. Rețetă fără gluten, cu pui și orez (85% proteină animală). Creștere optimă Versele-Laga. Sac 7.5kg.SKU: 5410340311578
Hrană Câini Junior Opti Life Puppy Mini (Versele-Laga) – 7.5kg
150,00 lei 20,00 lei / kg
Arăt
16
de
126
elemente
































Asistent Vital