View wishlist“Pedigree Junior cu Pasăre și Legume – Hrană Uscată Căței, 12 kg” has been added to your wishlist
-
Hrană umedă completă Pedigree Adult cu Vită și Ficat în Aspic, plic 100 g. Bucăți fragede de vită și ficat în aspic, cu ulei de floarea-soarelui pentru blană sănătoasă, 100% completă pentru câinii adulți.SKU: VITAL-112
Pedigree Adult cu Vită și Ficat în Aspic, Hrană Umedă Câini, Plic 100 g
3,19 lei 3,19 lei / 100g -
ReducereHrană umedă completă Pedigree Junior cu Pui și Orez în Aspic, plic 100 g, pentru căței între 2 și 12 luni. Bucăți fragede de pui cu orez, calciu, vitamina D3 și E pentru o creștere sănătoasă.SKU: VITAL-113
Pedigree Junior cu Pui și Orez în Aspic, Hrană Umedă Căței, Plic 100 g
3,59 leiPrețul inițial a fost: 3,59 lei.2,99 leiPrețul curent este: 2,99 lei. 2,99 lei / 100g3,59 leiPrețul inițial a fost: 3,59 lei.2,99 leiPrețul curent este: 2,99 lei. 2,99 lei / 100g Adaugă în coș Vizualizare rapidă -
Hrană uscată completă Pedigree Mini Adult cu Vită și Legume pentru câini adulți sub 10 kg, sac 12 kg. Granule mici, ingredient activ împotriva tartrului, omega-6 pentru blană lucioasă, morcov și mazăre.SKU: VITAL-105
Pedigree Mini Adult cu Vită și Legume – Hrană Uscată Câini Talie Mică, 12 kg
145,99 lei 12,17 lei / kg -
ReducerePedigree Markies Original – biscuiți crocanți cu centru moale de măduvă, recompensa preferată a câinilor adulți. Îmbogățiți cu vitamine, minerale și omega-3. Bax de 5 cutii × 1,5 kg.SKU: VITAL-81
Pedigree Markies Original, Recompense Câini, 1,5 kg
42,00 leiPrețul inițial a fost: 42,00 lei.35,55 leiPrețul curent este: 35,55 lei. 23,70 lei / kg42,00 leiPrețul inițial a fost: 42,00 lei.35,55 leiPrețul curent este: 35,55 lei. 23,70 lei / kg Adaugă în coș Vizualizare rapidă -
ReducerePedigree Biscrok Multi Mix – biscuiți crocanți în formă de os, în 3 arome (pui, vită, miel), cu omega-3, calciu, vitamine și minerale. Bax de 12 cutii × 500 g.SKU: VITAL-114
Pedigree Biscrok Multi Mix, Recompense Câini, 500 g
19,00 leiPrețul inițial a fost: 19,00 lei.13,50 leiPrețul curent este: 13,50 lei. 2,70 lei / 100g19,00 leiPrețul inițial a fost: 19,00 lei.13,50 leiPrețul curent este: 13,50 lei. 2,70 lei / 100g Adaugă în coș Vizualizare rapidă -
Club 4 Paws Puppy 14 kg: hrană uscată premium cu pui 30% pentru căței de toate rasele, cu formulă de creștere și INTEGRAMIX. Comandă acum!SKU: VITAL-62
Club 4 Paws Puppy cu Pui, Hrană Uscată Premium pentru Căței de Toate Rasele, 14 kg
217,85 lei 15,56 lei / kg -
Club 4 Paws Talie Mică cu Rață 14 kg: hrană uscată premium cu pui și rață pentru câini adulți de talie mică. Comandă acum!SKU: VITAL-61
Club 4 Paws Talie Mică cu Rață, Hrană Uscată Premium pentru Câini Adulți, 14 kg
210,11 lei 15,01 lei / kg -
For Dog Mini Adult 10 kg: hrană completă cu carne proaspătă pentru câini adulți de talie mică. Cu taurină și L-carnitină. Comandă acum!SKU: VITAL-56
For Dog Mini Adult cu Pasăre, Hrană Uscată Câini Talie Mică, 10 kg
100,89 lei 10,09 lei / kg -
Ecopet Natural Adult Mini 12 kg: hrană completă cu pui 22% pentru câini adulți de talie mică. Prebiotice naturale. Comandă acum!SKU: VITAL-53
Ecopet Natural Adult Mini cu Pui, Hrană Uscată Câini Talie Mică, 12 kg
140,59 lei 11,72 lei / kg -
Cautati cele mai bune recompense caini mera pentru dresaj? Mera Snacker cu Miel (200g) ofera 75% carne, textura moale si e complet fara cereale. Comandati online!
Recompense Caini Mera Snacker Miel 200g | Moi & Fara Cereale
9,00 lei 4,50 lei / 100g -
Cautati cele mai bune recompense caini mera pentru dresaj? Mera Snacker cu Vita (200g) are 72% carne, textura moale si este fara cereale. Comandati acum!
Recompense Caini Mera Snacker Vita 200g | Moi & Fara Cereale
9,00 lei 4,50 lei / 100g -
Căutați recompense caini mera perfecte pentru dresaj? Mera Snacker cu Pui (200g) oferă 75% carne, textură moale și o rețetă fără cereale. Comandă acum!
Recompense Caini Mera Snacker Pui 200g | Moi & Fără Cereale
9,00 lei 4,50 lei / 100g -
Cauți o botnita ciobanesc german rezistentă și confortabilă? Alege modelul nr. 6 din metal durabil și piele naturală, cu finisaje premium care nu jenează câinele.SKU: VITAL-42
Botniță Ciobănesc German din Metal și Piele Naturală | Nr. 6
145,00 lei -
Cumpără hrana caini extru can mini adult cu gust de vită! Crochete adaptate taliilor mici, digestie ușoară și proteiine de calitate. Comandă acum!SKU: VITAL-35
Hrana Caini Extru Can Mini Adult Vita 4kg – Energie si Nutritie
60,00 lei 15,00 lei / kg -
Descopera cea mai buna hrana uscata caini talie mica, hipocalorica si usor de digerat. Asigura greutatea optima si imunitatea catelului tau. Comanda acum!
Hrana Uscata Caini Talie Mica Hipocalorica 4kg- Digestie si Imunitate
60,00 lei 15,00 lei / kg -
Descoperă noul balsam caini si pisici herba vital cu extracte naturale din plante. Ideal pentru o blană strălucitoare, hidratare și pieptănare ușoară.
Balsam Câini și Pisici Herba Vital 200ml | Hidratare
15,00 lei 7,50 lei / 100ml
Arăt
16
de
72
elemente




























Asistent Vital