View wishlist“Pedigree Junior cu Pasăre și Legume – Hrană Uscată Căței, 12 kg” has been added to your wishlist
-
Cauți un protector gastric animale eficient? Descoperă soluția naturală cu caolin și extracte din plante pentru câini, pisici și animale de fermă.
Protector Gastric Animale (100ml) – Tratament Digestiv și Antidiareic
23,00 lei 23,00 lei / 100ml -
Oferă-i animalului tău o strălucire de revistă! Alege cel mai bun sampon blana alba, creat special pentru câini și pisici. Elimină petele și redă albul imaculat. Comandă acum sampon premium vital white extra!
Șampon Premium Vital Extra White 250ml | Curățare Perfectă
34,00 lei 13,60 lei / 100ml -
+ CadouCauti hrana caini versele laga? Alege Hrana Uscata Caini Versele-Laga Happy Life Adult cu Miel, 100% echilibrata, cu ingrediente naturale, pentru digestie optima.
Hrana Caini Versele-Laga Happy Life Adult Miel (2.5kg-12.5kg)
de la 29,00 lei de la 10,40 lei / kg -
ReducereCâinele tău este plin de energie? Alege cea mai bună mâncare pentru câini: hrana caini Versele-Laga Happy Life cu aromă de vită. Comandă acum!
Hrană Câini Versele-Laga Happy Life Vită (2.5kg-12.5kg)
de la 28,00 lei de la 10,40 lei / kg -
Cauti hrana caini versele-laga premium? Alege Opti Life Prime Adult Somon (fara cereale) la 12.5 kg. O dieta 100% naturala pentru un caine plin de energie!SKU: 5410340330692
Hrana Caini Versele-Laga Opti Life Prime Somon, 12.5 kg
291,00 lei 23,28 lei / kg -
Stoc epuizatAlege hrana câini junior Opti Life Puppy Mini pentru un start perfect în viață. Formulă super-premium cu pui, orez, krill și antioxidanți pentru imunitate.SKU: 5410340311561
Hrană Câini Junior Opti Life Puppy Mini (Versele-Laga) – 2.5kg
57,00 leiPrețul inițial a fost: 57,00 lei.55,00 leiPrețul curent este: 55,00 lei. 22,00 lei / kg57,00 leiPrețul inițial a fost: 57,00 lei.55,00 leiPrețul curent este: 55,00 lei. 22,00 lei / kg Stoc epuizat Vizualizare rapidă -
Hrană completă pentru câini adulți de talie mică (<10kg). Opti Life Mini cu pui și orez, fără cereale (gluten-free). Menține greutatea ideală. Versele-Laga.
SKU: 5410340311462Hrană Câini Adult Opti Life Mini (Versele-Laga) – 7.5kg
150,00 lei 20,00 lei / kg -
Stoc epuizat
Descoperă hrana câini adult Opti Life Mini (2.5kg). Formulă super-premium cu 85% proteine animale (pui și orez), fără gluten. Previne tartrul și susține imunitatea!
SKU: 5410340311455Hrană Câini Adult Opti Life Mini (Versele-Laga) – 2.5kg
57,00 leiPrețul inițial a fost: 57,00 lei.55,00 leiPrețul curent este: 55,00 lei. 22,00 lei / kg57,00 leiPrețul inițial a fost: 57,00 lei.55,00 leiPrețul curent este: 55,00 lei. 22,00 lei / kg Stoc epuizat Vizualizare rapidă















Asistent Vital