View wishlist“Miau Miau cu Pui în Sos, Hrană Umedă pentru Pisici Adulte, Conservă 415 g” has been added to your wishlist
-
4DOG Junior cu pui în sos – hrană umedă completă pentru căței de toate taliile, cu minimum 10% carne de pui, vitamina D3, vitamina E și taurină. Brand românesc. Plic 100 g.SKU: VITAL-128
4DOG Junior Hrană Umedă pentru Căței cu Pui în Sos, Plic 100 g
1,89 lei 1,89 lei / 100g -
4DOG cu vită în sos – hrană umedă completă pentru câini adulți de toate taliile, cu bucăți de carne în sos, vitamine și minerale. Brand românesc. Plic 100 g.SKU: VITAL-127
4DOG Hrană Umedă pentru Câini Adulți cu Vită în Sos, Plic 100 g
1,89 lei 1,89 lei / 100g -
Hrană umedă completă Pedigree Adult cu Vită și Miel în Sos, plic 100 g. Bucăți fragede cu două feluri de carne și morcov, 100% completă și echilibrată pentru câinii adulți.SKU: VITAL-87
Pedigree Adult cu Vită și Miel în Sos, Hrană Umedă Câini, Plic 100 g
2,99 lei 2,99 lei / 100g -
Hrană umedă completă Pedigree Adult cu Vită și Ficat în Aspic, plic 100 g. Bucăți fragede de vită și ficat în aspic, cu ulei de floarea-soarelui pentru blană sănătoasă, 100% completă pentru câinii adulți.SKU: VITAL-112
Pedigree Adult cu Vită și Ficat în Aspic, Hrană Umedă Câini, Plic 100 g
3,19 lei 3,19 lei / 100g -
ReducereHrană umedă completă Pedigree Junior cu Pui și Orez în Aspic, plic 100 g, pentru căței între 2 și 12 luni. Bucăți fragede de pui cu orez, calciu, vitamina D3 și E pentru o creștere sănătoasă.SKU: VITAL-113
Pedigree Junior cu Pui și Orez în Aspic, Hrană Umedă Căței, Plic 100 g
3,59 leiPrețul inițial a fost: 3,59 lei.2,99 leiPrețul curent este: 2,99 lei. 2,99 lei / 100g3,59 leiPrețul inițial a fost: 3,59 lei.2,99 leiPrețul curent este: 2,99 lei. 2,99 lei / 100g Adaugă în coș Vizualizare rapidă -
Cat Joy Pui și Ficat 85 g – plic cu bucăți de pui și ficat în sos, hrană umedă completă pentru pisici adulte, cu taurină, fibre, vitamine și minerale. Porție individuală, fără risipă.SKU: VITAL-72
Cat Joy cu Pui și Ficat în Sos, Hrană Umedă pentru Pisici Adulte, Plic 85 g
1,49 lei 1,75 lei / 100g -
Miau Miau Care Digestive Miel 85 g – plic cu bucăți de miel în sos, hrană umedă pentru pisici adulte, formulată cu pulpă de sfeclă pentru o digestie optimă. Porție individuală, fără risipă.SKU: VITAL-71
Miau Miau Care Digestive cu Miel în Sos, Hrană Umedă pentru Pisici Adulte, Plic 85 g
3,50 lei 4,12 lei / 100g -
Miau Miau Kitten Pui 100 g – plic cu bucăți de pui în sos, hrană umedă completă pentru pisoi și pisici junior, cu taurină, vitamine și minerale. Porție individuală, fără risipă.SKU: VITAL-70
Miau Miau Kitten cu Pui în Sos, Hrană Umedă pentru Pisoi și Pisici Junior, Plic 100 g
1,99 lei 1,99 lei / 100g -
Miau Miau Rață 100 g – plic cu bucăți de rață în sos, hrană umedă completă pentru pisici adulte, cu taurină, vitamine și minerale. Porție individuală, fără risipă.SKU: VITAL-69
Miau Miau cu Rață în Sos, Hrană Umedă pentru Pisici Adulte, Plic 100 g
1,99 lei 1,99 lei / 100g -
Miau Miau Somon 100 g – plic cu bucăți de somon în sos, hrană umedă completă pentru pisici adulte, cu taurină, vitamine și minerale. Porție individuală, fără risipă.SKU: VITAL-68
Miau Miau cu Somon în Sos, Hrană Umedă pentru Pisici Adulte, Plic 100 g
1,99 lei 1,99 lei / 100g -
Miau Miau Vită 100 g – plic cu bucăți de vită în sos, hrană umedă completă pentru pisici adulte, cu taurină, vitamine și minerale. Porție individuală, fără risipă.SKU: VITAL-67
Miau Miau cu Vită în Sos, Hrană Umedă pentru Pisici Adulte, Plic 100 g
1,99 lei 1,99 lei / 100g -
Miau Miau Pui și Ficat 100 g: plic cu bucăți de pui și ficat în sos, hrană umedă completă pentru pisici adulte, cu taurină. Comandă acum!SKU: VITAL-66
Miau Miau cu Pui și Ficat în Sos, Hrană Umedă pentru Pisici Adulte, Plic 100 g
1,99 lei 1,99 lei / 100g -
Miau Miau Vită 415 g: conservă cu bucăți de carne de vită în sos, hrană umedă completă pentru pisici adulte, cu taurină. Comandă acum!SKU: VITAL-65
Miau Miau cu Vită în Sos, Hrană Umedă pentru Pisici Adulte, Conservă 415 g
3,99 lei 0,96 lei / 100g -
Miau Miau Pui 415 g: conservă cu bucăți de carne de pasăre în sos, hrană umedă completă pentru pisici adulte, cu taurină. Comandă acum!SKU: VITAL-64
Miau Miau cu Pui în Sos, Hrană Umedă pentru Pisici Adulte, Conservă 415 g
3,99 lei 0,96 lei / 100g -
My Love Pui și Vită 4x85 g: hrană umedă completă pentru pisici adulte, cu 75% carne, 2 plicuri cu pui și 2 cu vită în sos. Comandă acum!SKU: VITAL-63
My Love Pui și Vită în Sos, Hrană Umedă pentru Pisici Adulte, Set 4×85 g
7,99 lei 9,40 lei / 100g



























Asistent Vital