-
ReducerePopularAlege hrana porumbei classic Allround (20kg) de la Versele-Laga. Un mix universal premium cu 4 tipuri de mazăre și porumb, ideal pentru zbor și reproducere.SKU: 5410340113561
Hrană Porumbei Classic Allround 20kg – Mix Universal | Versele-Laga
Evaluat la 5.00 din 55.00 (O recenzie)89,00 leiPrețul inițial a fost: 89,00 lei.79,88 leiPrețul curent este: 79,88 lei. 3,99 lei / kg89,00 leiPrețul inițial a fost: 89,00 lei.79,88 leiPrețul curent este: 79,88 lei. 3,99 lei / kg Adaugă în coș Vizualizare rapidă -
ReducereCauti furaj crestere pui de carne pentru etapa 2. Farm 2 Growth Pellet de la Versele Laga asigura dezvoltare rapida si protectie. Sac 20kg, pret bun!SKU: 5410340520826
Furaj Creștere Pui de Carne Farm 2 (20kg) | Versele-Laga
89,00 leiPrețul inițial a fost: 89,00 lei.85,44 leiPrețul curent este: 85,44 lei. 4,27 lei / kg89,00 leiPrețul inițial a fost: 89,00 lei.85,44 leiPrețul curent este: 85,44 lei. 4,27 lei / kg Adaugă în coș Vizualizare rapidă -
ReducereHrană completă pentru iepuri (granule) cu Coccidiostat. Formulă Versele-Laga Cuni Fit Plus, bogată în fibre pentru sănătate intestinală. Sac 20kg.SKU: 5410340731680
Granule Iepuri Cuni Fit Plus cu Coccidiostat (20kg) – Versele-Laga
89,00 leiPrețul inițial a fost: 89,00 lei.74,99 leiPrețul curent este: 74,99 lei. 3,75 lei / kg89,00 leiPrețul inițial a fost: 89,00 lei.74,99 leiPrețul curent este: 74,99 lei. 3,75 lei / kg Adaugă în coș Vizualizare rapidă -
ReducereCea mai bună hrană canari de la Versele-Laga Classic. Amestec de bază din semințe și cereale, ideal pentru păsări exotice. Alege la 500g, 5kg sau 20kg.SKU: 5410340211229
Hrană Canari Versele-Laga Classic Canary – Amestec Semințe (500g, 5kg, 20kg)
de la 6,50 lei de la 1,30 lei / 100g -
PopularCauti furaj starter pui de carne pentru primele 10 zile? Farm 1 Pro Crumble de la Versele Laga asigura crestere rapida si sanatate. Sac 20kg, pret bun!SKU: 5410340520758
Furaj Starter Pui de Carne Farm 1 Brizurat (20kg) | Versele-Laga
100,00 lei 5,00 lei / kg -
ReducereVersele-Laga Plus I.C.+ Sport este cel mai avansat mix pentru porumbei voiajori. Conceput pentru energie maximă și recuperare rapidă, acest amestec elimină nevoia de a adăuga separat un electrolit pentru porumbei, având peletele Plus I.C. integrate. Ideal pentru campioni!SKU: 5410340114346
Hrană Porumbei Voiajori Versele-Laga Plus I.C.+ Sport (Champion) – Produse Porumbei de Top (20kg)
150,00 leiPrețul inițial a fost: 150,00 lei.135,90 leiPrețul curent este: 135,90 lei. 6,80 lei / kg150,00 leiPrețul inițial a fost: 150,00 lei.135,90 leiPrețul curent este: 135,90 lei. 6,80 lei / kg Adaugă în coș Vizualizare rapidă -
ReducereMeniul zilnic preferat al hamsterilor! Versele-Laga Classic este un amestec variat de cereale, semințe și legume atent selecționate, care asigură energia și vitalitatea micului tău prieten. Rețetă îmbogățită cu vitamine (A, D3, E) pentru o imunitate puternică și o blăniță lucioasă. Gust delicios, acceptat rapid de orice hamster.SKU: 5410340616147
Hrană Hamsteri Versele-Laga Classic – Mâncare Completă (Mix Cereale & Legume) – 500g
15,00 leiPrețul inițial a fost: 15,00 lei.7,00 leiPrețul curent este: 7,00 lei. 1,40 lei / 100g15,00 leiPrețul inițial a fost: 15,00 lei.7,00 leiPrețul curent este: 7,00 lei. 1,40 lei / 100g Adaugă în coș Vizualizare rapidă -
Cea mai bună hrană rațe și gâște de la Versele-Laga. Furaj starter (Duck 1 Crumble) pentru boboci de rață, bogat în omega-3. Perfect pentru primele 14 zile.SKU: 5410340731581
Hrană Boboci de Rață și Gâscă DUCK 1 Crumble (20kg) | Versele-Laga
90,00 lei 4,50 lei / kgEvaluat la 5.00 din 55.00 (O recenzie) -
ReducereCauți mancare pentru porumbei de ornament sau porumbei voltati? Alege mixul Versele-Laga (20kg), o hrana de bază fără porumb pentru un penaj impecabil.SKU: 5410340114940
Hrană Porumbei de Ornament Versele-Laga Show Standard Mix (Fără Porumb și Grâu) – 20kg
131,57 leiPrețul inițial a fost: 131,57 lei.104,99 leiPrețul curent este: 104,99 lei. 5,25 lei / kg131,57 leiPrețul inițial a fost: 131,57 lei.104,99 leiPrețul curent este: 104,99 lei. 5,25 lei / kg Adaugă în coș Vizualizare rapidă -
ReducereUn festin crocant pentru iepurașul tău! Versele-Laga Crispy Muesli este o hrană completă, special creată pentru iepurii pitici și de apartament. Conține un amestec delicios de fulgi, legume uscate (10%) și tije de fân, îmbogățit cu peletele speciale 'Happy & Healthy' pentru imunitate. Bogat în fibre (14%) pentru o digestie optimă și dinți sănătoși. Ambalaj resigilabil pentru prospețime îndelungată.SKU: 5410340617021
Hrană Iepuri Versele-Laga Crispy Muesli – Mix Complet cu Legume & Fibre (Happy & Healthy) 2.5kg
39,00 leiPrețul inițial a fost: 39,00 lei.29,00 leiPrețul curent este: 29,00 lei. 11,60 lei / kg39,00 leiPrețul inițial a fost: 39,00 lei.29,00 leiPrețul curent este: 29,00 lei. 11,60 lei / kg Adaugă în coș Vizualizare rapidă -
Reducere
Furaj Pui Starter Vital, Brizurat, 21% Proteina (5kg-10kg)
de la 27,84 lei de la 5,10 lei / kg -
Asigură startul perfect cu Furaj Starter Curci Dindo 1 Crumble. Hrană completă cu 26% proteină și coccidiostatic pentru imunitate maximă în primele 3 săptămâni. Comandă online!
SKU: 5410340510230Furaj Starter Curci Dindo 1 Crumble (20kg) | Versele-Laga
96,00 lei 4,80 lei / kg -
ReducereAlege un furaj iepuri versele laga Cuni Fit Plus la 10kg, cu coccidiostatic pentru protectie si o digestie sanatoasa. Comanda acum hrana premium pentru ferma ta!SKU: VITAL-45
Furaj Iepuri Versele Laga Cuni Fit Plus 10kg | Hrana Premium
45,00 leiPrețul inițial a fost: 45,00 lei.39,00 leiPrețul curent este: 39,00 lei. 3,90 lei / kg45,00 leiPrețul inițial a fost: 45,00 lei.39,00 leiPrețul curent este: 39,00 lei. 3,90 lei / kg Adaugă în coș Vizualizare rapidă -
Cauti un furaj crestere curcani premium? Alege Versele-Laga Dindo 2.1 sub forma de pelete. Dezvoltare rapida, protectie anticoccidiana si 26% proteina.SKU: 5410340731604
Furaj Crestere Curcani Versele-Laga Dindo 2.1 Pelete, 26% Proteina
100,00 lei -
ReducereCauti hrana canari versele laga? Alege Canaries Light 20kg, un amestec premium echilibrat, ideal pentru o digestie usoara si prevenirea ingrasarii.
Hrana Canari Versele Laga Canaries Light 20 kg | Premium
239,00 leiPrețul inițial a fost: 239,00 lei.219,00 leiPrețul curent este: 219,00 lei. 10,95 lei / kg239,00 leiPrețul inițial a fost: 239,00 lei.219,00 leiPrețul curent este: 219,00 lei. 10,95 lei / kg Adaugă în coș Vizualizare rapidă -
ReducereDescoperă noua hrana junior porumbei versele laga cu pelete Plus, ideală pentru o dezvoltare armonioasă și un sistem imunitar de fier. Cumpără acum!SKU: VITAL-46
Hrana Junior Porumbei Versele Laga Plus 20kg | Creștere Optimă
Evaluat la 5.00 din 55.00 (O recenzie)160,00 leiPrețul inițial a fost: 160,00 lei.145,00 leiPrețul curent este: 145,00 lei. 7,25 lei / kg160,00 leiPrețul inițial a fost: 160,00 lei.145,00 leiPrețul curent este: 145,00 lei. 7,25 lei / kg Adaugă în coș Vizualizare rapidă
Arăt
16
de
27
elemente

































Asistent Vital