View wishlist“Friskies Junior cu Pui, Legume și Lapte – Hrană Uscată Căței, 15 kg” has been added to your wishlist
-
Bec infraroșu Bongbada 250W E27 – sursă de căldură radiantă pentru pui, boboci, curcani și purcei. Sticlă dură, reflector integrat, durată de viață până la 5000 h, 220–240V.SKU: VITAL-139
Bec Infraroșu Bongbada 250W E27 pentru Pui, Boboci și Purcei
25,00 lei -
MIAU MIAU Pure Lavender – așternut igienic premium din bentonită antibacteriană uscată la soare: bulgări instant, fără praf, nu se lipește de lăbuțe, parfum de lavandă. Biodegradabil. Sac 5 kg.SKU: VITAL-121
Așternut Igienic pentru Pisici MIAU MIAU Pure Bentonită Premium, Lavandă, 5 kg
26,99 lei 5,40 lei / kg -
Așternut igienic MIAU MIAU Silicat Lavandă – silicat natural 100% care absoarbe lichidul ca un burete, captează mirosurile, nu se lipește de lăbuțe și nu produce praf. Parfum de lavandă. Pungă 3,8 L.SKU: VITAL-116
Așternut Igienic pentru Pisici MIAU MIAU Silicat, Lavandă, 3,8 L
24,99 lei 0,66 lei / 100ml -
ReducereHrană uscată completă Friskies Adult cu Pui și Legume Adăugate, sac 10 kg, pentru pisici adulte. 30% proteine, taurină, vitamine A, D3, E și fibre naturale – fără coloranți adăugați.SKU: VITAL-97
Friskies Adult cu Pui și Legume Adăugate – Hrană Uscată Pisici, 10 kg
139,99 leiPrețul inițial a fost: 139,99 lei.124,99 leiPrețul curent este: 124,99 lei. 12,50 lei / kg139,99 leiPrețul inițial a fost: 139,99 lei.124,99 leiPrețul curent este: 124,99 lei. 12,50 lei / kg Adaugă în coș Vizualizare rapidă -
ReducerePedigree DentaStix Large – 7 bețișoare dentare în formă de X pentru câini de peste 25 kg. Reduc formarea tartrului cu până la 80%, fără zahăr adăugat și fără coloranți artificiali.SKU: VITAL-90
Pedigree DentaStix Large, Recompense Dentare Câini, 7 buc (270 g)
19,99 leiPrețul inițial a fost: 19,99 lei.15,99 leiPrețul curent este: 15,99 lei. 5,92 lei / 100g19,99 leiPrețul inițial a fost: 19,99 lei.15,99 leiPrețul curent este: 15,99 lei. 5,92 lei / 100g Adaugă în coș Vizualizare rapidă -
Hrană uscată completă Pedigree Mini Adult cu Vită și Legume pentru câini adulți sub 10 kg, sac 12 kg. Granule mici, ingredient activ împotriva tartrului, omega-6 pentru blană lucioasă, morcov și mazăre.SKU: VITAL-105
Pedigree Mini Adult cu Vită și Legume – Hrană Uscată Câini Talie Mică, 12 kg
154,99 lei 12,92 lei / kg -
ReducerePedigree Biscrok Multi Mix – biscuiți crocanți în formă de os, în 3 arome (pui, vită, miel), cu omega-3, calciu, vitamine și minerale. Bax de 12 cutii × 500 g.SKU: VITAL-114
Pedigree Biscrok Multi Mix, Recompense Câini, 500 g
19,00 leiPrețul inițial a fost: 19,00 lei.14,99 leiPrețul curent este: 14,99 lei. 3,00 lei / 100g19,00 leiPrețul inițial a fost: 19,00 lei.14,99 leiPrețul curent este: 14,99 lei. 3,00 lei / 100g Adaugă în coș Vizualizare rapidă -
ReducereHrană uscată completă Whiskas Adult cu Vită, sac economic de 14 kg. Granule crocante cu miez fraged și gust de vită, 30% proteine, omega-6 pentru blană strălucitoare și vitamina A pentru vedere.SKU: VITAL-108
Whiskas Adult cu Vită – Hrană Uscată Pisici, 14 kg
184,99 leiPrețul inițial a fost: 184,99 lei.174,99 leiPrețul curent este: 174,99 lei. 12,50 lei / kg184,99 leiPrețul inițial a fost: 184,99 lei.174,99 leiPrețul curent este: 174,99 lei. 12,50 lei / kg Adaugă în coș Vizualizare rapidă -
ReducereAlege hrana cai cavalor tradition mix pentru o digestie sănătoasă și o nutriție echilibrată. Ideală pentru caii în repaus sau cu activitate ușoară. Comandă acum!SKU: VITAL-50
Hrana Cai Cavalor Tradition Mix 20 kg – Furaj Premium pentru Repaus
150,00 leiPrețul inițial a fost: 150,00 lei.139,99 leiPrețul curent este: 139,99 lei. 7,00 lei / kg150,00 leiPrețul inițial a fost: 150,00 lei.139,99 leiPrețul curent este: 139,99 lei. 7,00 lei / kg Adaugă în coș Vizualizare rapidă -
CADOUAlege hrana pisici sterilizate versele laga Lara cu aroma de pui pentru a mentine greutatea optima a felinei tale. Satietate rapida si gust delicios!SKU: VITAL-49
Hrana pisici sterilizate Versele Laga Lara 2 kg
48,00 leiPrețul inițial a fost: 48,00 lei.28,00 leiPrețul curent este: 28,00 lei. 14,00 lei / kg48,00 leiPrețul inițial a fost: 48,00 lei.28,00 leiPrețul curent este: 28,00 lei. 14,00 lei / kg Adaugă în coș Vizualizare rapidă -
Asigura sanatatea si hidratarea in ferma ta cu o adapatoare pui compacta de 1L. Previne inecul, mentine apa proaspata si e sigura pentru pasari. Comanda acum!
Adapatoare pui 1 Litru – Siguranta, Igiena si Apa Curata
14,99 lei -
Alege herba top antihelmitic pentru o deparazitare eficientă a păsărilor, porumbeilor și animalelor de fermă. Produs natural ce crește sporul de greutate. Comandă acum!SKU: VITAL-47
Herba-Top Antihelmitic 100 ml – Tratament 100% Natural pentru Deparazitare
22,00 lei 22,00 lei / 100ml -
ReducereCauti hrana canari versele laga? Alege Canaries Light 20kg, un amestec premium echilibrat, ideal pentru o digestie usoara si prevenirea ingrasarii.
Hrana Canari Versele Laga Canaries Light 20 kg | Premium
239,00 leiPrețul inițial a fost: 239,00 lei.219,00 leiPrețul curent este: 219,00 lei. 10,95 lei / kg239,00 leiPrețul inițial a fost: 239,00 lei.219,00 leiPrețul curent este: 219,00 lei. 10,95 lei / kg Adaugă în coș Vizualizare rapidă -
ReducereDescoperă noua hrana junior porumbei versele laga cu pelete Plus, ideală pentru o dezvoltare armonioasă și un sistem imunitar de fier. Cumpără acum!SKU: VITAL-46
Hrana Junior Porumbei Versele Laga Plus 20kg | Creștere Optimă
Evaluat la 5.00 din 55.00 (O recenzie)160,00 leiPrețul inițial a fost: 160,00 lei.145,00 leiPrețul curent este: 145,00 lei. 7,25 lei / kg160,00 leiPrețul inițial a fost: 160,00 lei.145,00 leiPrețul curent este: 145,00 lei. 7,25 lei / kg Adaugă în coș Vizualizare rapidă -
Alege un grit pasari versele laga cu coral (2.5 kg) pentru o digestie optimă a păsărilor tale. Asigură-le un mix premium de minerale și calciu. Comandă acum!
Grit Pasari Versele Laga cu Coral 2.5kg | Digestie Perfectă
20,00 lei 8,00 lei / kg -
Maximizează producția fermei tale! Alege un supliment Columbo-Vit Granule cu Oregano 3kg pentru oase puternice și ouat fără probleme.SKU: VITAL-39
Columbo-Vit Granule cu Oregano 3kg | Promedivet
50,00 lei 16,67 lei / kg
Arăt
16
de
231
elemente





























Asistent Vital