View wishlist“Friskies Balance cu Pui și Legume – Hrană Uscată Câini Adulți, 15 kg” has been added to your wishlist
-
ReducereScapă definitiv de rozătoare în doar câteva zile! Momeală raticidă de ultimă generație cu Bromadiolonă 0,005%, irezistibilă pentru șoareci și șobolani. Conține substanța amară BIRTEX pentru a preveni ingestia accidentală de către copii sau animale de companie. Ideală pentru interior și exterior (în jurul clădirilor). Moartea dăunătorilor survine rapid și sigur.SKU: 6424213007405
Raticid Prodiorat G (Promedivet)- Otravă Șoareci și Șobolani cu Bromadiolone – 200g
10,00 leiPrețul inițial a fost: 10,00 lei.8,00 leiPrețul curent este: 8,00 lei. 4,00 lei / 100g10,00 leiPrețul inițial a fost: 10,00 lei.8,00 leiPrețul curent este: 8,00 lei. 4,00 lei / 100g Adaugă în coș Vizualizare rapidă -
Stoc epuizat
Hrană completă pentru căței în creștere. Formulă echilibrată cu pui și orez pentru digestie ușoară. Asigură o creștere optimă și vitalitate. Comandă sacul de 10kg!
SKU: 5410340310403Hrană Câini Junior Happy Life (Pui & Orez) – Sac 10kg
150,00 leiPrețul inițial a fost: 150,00 lei.110,00 leiPrețul curent este: 110,00 lei. 11,00 lei / kg150,00 leiPrețul inițial a fost: 150,00 lei.110,00 leiPrețul curent este: 110,00 lei. 11,00 lei / kg Stoc epuizat Vizualizare rapidă -
Beefy Buffy cu vită – hrană umedă completă pentru câini adulți, minimum 71% carne în bucăți (pui și vită), fără coloranți, arome artificiale sau conservanți. Conservă 415 g.SKU: VITAL-138
Beefy Buffy Hrană Umedă pentru Câini, 71% Carne, cu Vită, Conservă 415 g
3,59 lei 0,87 lei / 100g -
ReducereHrană uscată completă Friskies Adult cu Vită, Pui și Legume, sac 10 kg, pentru pisici adulte. 30% proteine, taurină, vitamine A, D3, E – fără coloranți, arome sau conservanți adăugați.SKU: VITAL-94
Friskies Adult cu Vită, Pui și Legume – Hrană Uscată Pisici, 10 kg
135,99 leiPrețul inițial a fost: 135,99 lei.124,99 leiPrețul curent este: 124,99 lei. 12,50 lei / kg135,99 leiPrețul inițial a fost: 135,99 lei.124,99 leiPrețul curent este: 124,99 lei. 12,50 lei / kg Adaugă în coș Vizualizare rapidă -
ReducereHrană uscată completă Friskies Balance cu Pui și Legume Adăugate pentru câini adulți de toate rasele, sac 15 kg. Cereale integrale, omega-3 și omega-6, vitamine A, D3, E – fără coloranți artificiali.SKU: VITAL-99
Friskies Balance cu Pui și Legume – Hrană Uscată Câini Adulți, 15 kg
149,99 leiPrețul inițial a fost: 149,99 lei.129,99 leiPrețul curent este: 129,99 lei. 8,67 lei / kg149,99 leiPrețul inițial a fost: 149,99 lei.129,99 leiPrețul curent este: 129,99 lei. 8,67 lei / kg Adaugă în coș Vizualizare rapidă -
ReducereHrană uscată completă Whiskas Sterile cu Pui, sac economic de 14 kg. Pentru pisici sterilizate: grăsimi reduse, 4% fibre, magneziu controlat pentru tractul urinar și 1.300 mg/kg taurină.SKU: VITAL-109
Whiskas Sterile cu Pui – Hrană Uscată Pisici, 14 kg
184,99 leiPrețul inițial a fost: 184,99 lei.174,99 leiPrețul curent este: 174,99 lei. 12,50 lei / kg184,99 leiPrețul inițial a fost: 184,99 lei.174,99 leiPrețul curent este: 174,99 lei. 12,50 lei / kg Adaugă în coș Vizualizare rapidă -
ReducereAlege un furaj iepuri versele laga Cuni Fit Plus la 10kg, cu coccidiostatic pentru protectie si o digestie sanatoasa. Comanda acum hrana premium pentru ferma ta!SKU: VITAL-45
Furaj Iepuri Versele Laga Cuni Fit Plus 10kg | Hrana Premium
45,00 leiPrețul inițial a fost: 45,00 lei.39,00 leiPrețul curent este: 39,00 lei. 3,90 lei / kg45,00 leiPrețul inițial a fost: 45,00 lei.39,00 leiPrețul curent este: 39,00 lei. 3,90 lei / kg Adaugă în coș Vizualizare rapidă -
Oferă-i felinei tale cea mai bună hrana uscata pisici adulti cu pui. Rețetă premium, bogată în proteine, taurină și vitamine pentru o viață sănătoasă. Comandă acum!
Hrana Uscata Pisici Adulti cu Pui 1kg- Nutritie Premium | Econature
28,00 lei 28,00 lei / kg -
SKU: VITAL-30
Herba-Top Ecto-Plus | Tratament natural paduchi și Purici în Apa de Băut | 100ml-500ml
de la 18,00 lei de la 13,40 lei / 100ml -
Descoperă eficiența herba-gel 500g, soluția ideală pentru calmarea rapidă a durerilor musculare și articulare la animale. Comandă acum pentru o recuperare rapidă!
Herba-gel Promedivet 500g – Gel Revulsiv și Antiinflamator pentru Animale
28,00 lei 5,60 lei / 100g -
Reducere
Pro Vit Ca+Mg -Supliment Păsări și Porcine (100ml-1L)
de la 16,00 lei de la 8,50 lei / 100ml -
ReducereCâinele tău este un gurmand? Alege cea mai buna mancare caini: hrana caini Versele-Laga Happy Life cu somon. Ingrediente naturale, digestie usoara.
Hrana Caini Versele-Laga Happy Life Somon (2.5kg-12.5kg)
de la 29,00 lei de la 10,40 lei / kg -
Îmbunătățește digestia și previne bolile cu Vital Bro. Acidifiant apă păsări pe bază de acizi organici. Fără timp de așteptare. Cumpără acum!SKU: VITAL-01
Vital Bro 50ml – Acidifiant Apă Păsări și Purcei | Digestie Optimă
5,00 lei 10,00 lei / 100ml -
Cauti un furaj crestere curcani premium? Alege Versele-Laga Dindo 2.1 sub forma de pelete. Dezvoltare rapida, protectie anticoccidiana si 26% proteina.SKU: 5410340731604
Furaj Crestere Curcani Versele-Laga Dindo 2.1 Pelete, 26% Proteina
100,00 lei -
Supliment proteic concentrat pentru purcei, gama Country's Best de la Versele-Laga. Ideal pentru înțărcare sigură și creștere rapidă. Sac 20kg.
SKU: 5410340521298Concentrat Purcei Creștere & Înțărcare (20kg) | Versele-Laga
130,00 lei 6,50 lei / kg -
Lampă infraroșu Kerbl 22280 – abajur din aluminiu Ø21 cm, grilaj de protecție, 6 fante de ventilație, lanț (max. 20 kg) și cablu de 2,5 m. Pentru becuri E27 de max. 175W (bec neinclus).SKU: VITAL-142
Lampă Infraroșu Kerbl 22280 cu Abajur din Aluminiu și Grilaj de Protecție, Cablu 2,5 m (fără bec)
75,00 lei
Arăt
16
de
231
elemente
































Asistent Vital