-
Dog Joy Adult cu vită – hrană umedă completă pentru câini adulți de toate taliile, bucăți de carne proaspătă în sos, cu fibre, vitamine și minerale. Brand românesc. Plic 100 g.SKU: VITAL-131
Dog Joy Adult Hrană Umedă pentru Câini cu Vită în Sos, Plic 100 g
1,49 lei 1,49 lei / 100g -
Wise Dog Mini Adult – hrană umedă completă pentru câini adulți de talie mică, cu bucăți de vită în sos, 80% carne și subproduse, fără soia. Plic 100 g.SKU: VITAL-129
Wise Dog Mini Adult, Hrană Umedă Câini Talie Mică cu Vită în Sos, Plic 100 g
1,49 lei 1,49 lei / 100g -
4DOG Junior cu pui în sos – hrană umedă completă pentru căței de toate taliile, cu minimum 10% carne de pui, vitamina D3, vitamina E și taurină. Brand românesc. Plic 100 g.SKU: VITAL-128
4DOG Junior Hrană Umedă pentru Căței cu Pui în Sos, Plic 100 g
1,89 lei 1,89 lei / 100g -
4DOG cu vită în sos – hrană umedă completă pentru câini adulți de toate taliile, cu bucăți de carne în sos, vitamine și minerale. Brand românesc. Plic 100 g.SKU: VITAL-127
4DOG Hrană Umedă pentru Câini Adulți cu Vită în Sos, Plic 100 g
1,89 lei 1,89 lei / 100g -
Delickcious Creamy Snack – recompense cremoase pentru pisici adulte, cu 30% sardine și dovleac. Umiditate 86%, doar 1% grăsimi, cu biotină și zinc. 4 tuburi × 15 g.SKU: VITAL-126
Delickcious Creamy Snack, Recompense Cremoase Pisici cu Sardine și Dovleac, 4 × 15 g
8,50 lei 56,67 lei / 100g -
Delickcious Creamy Snack – recompense cremoase pentru pisici adulte, cu 30% doradă de mare și papaya. Umiditate 85%, doar 1% grăsimi, cu biotină și zinc. 4 tuburi × 15 g.SKU: VITAL-125
Delickcious Creamy Snack, Recompense Cremoase Pisici cu Doradă și Papaya, 4 × 15 g
8,50 lei 56,67 lei / 100g -
ReducereAdvance Veterinary Diets Atopic – dietă veterinară fără cereale, cu iepure și mazăre, pentru câini cu dermatită atopică, alergii alimentare și prurit cronic. Aloe vera, colagen, omega-3 și omega-6. Sac 12 kg.SKU: VITAL-124
Advance Veterinary Diets Atopic cu Iepure și Mazăre, Dietă Câini fără Cereale, 12 kg
420,00 leiPrețul inițial a fost: 420,00 lei.390,00 leiPrețul curent este: 390,00 lei. 32,50 lei / kg420,00 leiPrețul inițial a fost: 420,00 lei.390,00 leiPrețul curent este: 390,00 lei. 32,50 lei / kg Adaugă în coș Vizualizare rapidă -
ReducereAdvance Veterinary Diets Articular – dietă veterinară pentru câini cu osteoartrită sau după intervenții articulare. Acid hialuronic, colagen, glucozamină, condroitină și omega-3. 82% dintre câini își îmbunătățesc mobilitatea în 2 luni. Sac 12 kg.SKU: VITAL-123
Advance Veterinary Diets Dog Articular, Dietă pentru Câini cu Probleme Articulare, 12 kg
420,00 leiPrețul inițial a fost: 420,00 lei.390,00 leiPrețul curent este: 390,00 lei. 32,50 lei / kg420,00 leiPrețul inițial a fost: 420,00 lei.390,00 leiPrețul curent este: 390,00 lei. 32,50 lei / kg Adaugă în coș Vizualizare rapidă -
Covorașe super absorbante 4DOG – 5 straturi, polimeri superabsorbanți, atractant pentru dresaj și benzi adezive. Ideale pentru căței, câini vârstnici și transport. 10 bucăți, 60 × 60 cm.SKU: VITAL-122
Covorașe Absorbante pentru Câini 4DOG, 60 × 60 cm, 10 bucăți
23,00 lei -
Royal Canin Regular Sterilised 37 – hrană uscată completă pentru pisici adulte sterilizate (1–7 ani). 37% proteine, grăsimi moderate și L-carnitină pentru greutatea ideală, minerale echilibrate pentru tractul urinar. Sac 10 kg.SKU: VITAL-119
Royal Canin Regular Sterilised 37, Hrană Uscată pentru Pisici Sterilizate, 10 kg
350,00 lei 35,00 lei / kg -
Royal Canin Mini Puppy – hrană uscată completă pentru căței de talie mică (adult până la 10 kg), de la 2 la 10 luni. Susține sistemul imunitar, dezvoltarea cerebrală (DHA) și digestia. Sac 8 kg.SKU: VITAL-118
Royal Canin Mini Puppy, Hrană Uscată pentru Căței de Talie Mică, 8 kg
265,04 lei 33,13 lei / kg -
Royal Canin Mini Adult – hrană uscată completă pentru câini adulți de talie mică (până la 10 kg), de la 10 luni la 8 ani. Cu L-carnitină pentru greutatea optimă, EPA/DHA pentru blană și crochete mici foarte apetisante. Sac 8 kg.SKU: VITAL-117
Royal Canin Mini Adult, Hrană Uscată pentru Câini Adulți de Talie Mică, 8 kg
249,85 lei 31,23 lei / kg -
Așternut igienic MIAU MIAU Bentonită Lavandă – bentonită naturală 100% care formează bulgări compacți, captează mirosurile, produce foarte puțin praf și are parfum de lavandă. Produs în România. Sac 5 kg, ambalaj nou.SKU: VITAL-115
Așternut Igienic pentru Pisici MIAU MIAU Bentonită, Lavandă, 5 kg
14,99 lei 3,00 lei / kg -
ReducereHrană uscată completă Friskies Indoor cu Pui și Legume de Grădină Adăugate pentru pisicile adulte care trăiesc în casă, sac 10 kg. Fibre naturale pentru controlul ghemotoacelor de păr, grăsimi moderate pentru greutate optimă.SKU: VITAL-96
Friskies Indoor cu Pui și Legume de Grădină – Hrană Uscată Pisici de Interior, 10 kg
146,99 leiPrețul inițial a fost: 146,99 lei.129,99 leiPrețul curent este: 129,99 lei. 13,00 lei / kg146,99 leiPrețul inițial a fost: 146,99 lei.129,99 leiPrețul curent este: 129,99 lei. 13,00 lei / kg Adaugă în coș Vizualizare rapidă -
ReducereHrană uscată completă Darling cu Carne și Legume (vită și pui) pentru câini adulți de toate rasele, sac 15 kg. Vitamine, minerale și vitamina D pentru oase puternice, fibre pentru digestie.SKU: VITAL-101
Darling cu Carne și Legume – Hrană Uscată Câini Adulți, 15 kg
139,99 leiPrețul inițial a fost: 139,99 lei.121,99 leiPrețul curent este: 121,99 lei. 8,13 lei / kg139,99 leiPrețul inițial a fost: 139,99 lei.121,99 leiPrețul curent este: 121,99 lei. 8,13 lei / kg Adaugă în coș Vizualizare rapidă -
ReducerePedigree DentaStix Medium – 7 bețișoare dentare în formă de X pentru câini între 10 și 25 kg. Reduc formarea tartrului cu până la 80%, fără zahăr adăugat și fără coloranți artificiali.SKU: VITAL-111
Pedigree DentaStix Medium, Recompense Dentare Câini, 7 buc (180 g)
16,49 leiPrețul inițial a fost: 16,49 lei.13,50 leiPrețul curent este: 13,50 lei. 7,50 lei / 100g16,49 leiPrețul inițial a fost: 16,49 lei.13,50 leiPrețul curent este: 13,50 lei. 7,50 lei / 100g Adaugă în coș Vizualizare rapidă
Arăt
16
de
126
elemente
































Asistent Vital