View wishlist“Hrană Pisici Adult Lara (Curcan & Pui) – Sac 10kg” has been added to your wishlist
-
Royal Canin Regular Sterilised 37 – hrană uscată completă pentru pisici adulte sterilizate (1–7 ani). 37% proteine, grăsimi moderate și L-carnitină pentru greutatea ideală, minerale echilibrate pentru tractul urinar. Sac 10 kg.SKU: VITAL-119
Royal Canin Regular Sterilised 37, Hrană Uscată pentru Pisici Sterilizate, 10 kg
350,00 lei 35,00 lei / kg -
ReducereHrană uscată completă Friskies Indoor cu Pui și Legume de Grădină Adăugate pentru pisicile adulte care trăiesc în casă, sac 10 kg. Fibre naturale pentru controlul ghemotoacelor de păr, grăsimi moderate pentru greutate optimă.SKU: VITAL-96
Friskies Indoor cu Pui și Legume de Grădină – Hrană Uscată Pisici de Interior, 10 kg
146,99 leiPrețul inițial a fost: 146,99 lei.129,99 leiPrețul curent este: 129,99 lei. 13,00 lei / kg146,99 leiPrețul inițial a fost: 146,99 lei.129,99 leiPrețul curent este: 129,99 lei. 13,00 lei / kg Adaugă în coș Vizualizare rapidă -
ReducereHrană uscată completă Friskies Adult cu Pui și Legume Adăugate, sac 10 kg, pentru pisici adulte. 30% proteine, taurină, vitamine A, D3, E și fibre naturale – fără coloranți adăugați.SKU: VITAL-97
Friskies Adult cu Pui și Legume Adăugate – Hrană Uscată Pisici, 10 kg
139,99 leiPrețul inițial a fost: 139,99 lei.124,99 leiPrețul curent este: 124,99 lei. 12,50 lei / kg139,99 leiPrețul inițial a fost: 139,99 lei.124,99 leiPrețul curent este: 124,99 lei. 12,50 lei / kg Adaugă în coș Vizualizare rapidă -
ReducereHrană uscată completă Whiskas Adult cu Ton, sac economic de 14 kg. Granule crocante cu miez fraged și gust de ton, 30% proteine, omega-6 pentru blană strălucitoare și vitamina A pentru vedere.SKU: VITAL-107
Whiskas Adult cu Ton – Hrană Uscată Pisici, 14 kg
184,99 leiPrețul inițial a fost: 184,99 lei.175,99 leiPrețul curent este: 175,99 lei. 12,57 lei / kg184,99 leiPrețul inițial a fost: 184,99 lei.175,99 leiPrețul curent este: 175,99 lei. 12,57 lei / kg Adaugă în coș Vizualizare rapidă -
ReducereHrană uscată completă Whiskas Sterile cu Pui, sac economic de 14 kg. Pentru pisici sterilizate: grăsimi reduse, 4% fibre, magneziu controlat pentru tractul urinar și 1.300 mg/kg taurină.SKU: VITAL-109
Whiskas Sterile cu Pui – Hrană Uscată Pisici, 14 kg
184,99 leiPrețul inițial a fost: 184,99 lei.175,99 leiPrețul curent este: 175,99 lei. 12,57 lei / kg184,99 leiPrețul inițial a fost: 184,99 lei.175,99 leiPrețul curent este: 175,99 lei. 12,57 lei / kg Adaugă în coș Vizualizare rapidă -
ReducereHrană uscată completă Whiskas Adult cu Vită, sac economic de 14 kg. Granule crocante cu miez fraged și gust de vită, 30% proteine, omega-6 pentru blană strălucitoare și vitamina A pentru vedere.SKU: VITAL-108
Whiskas Adult cu Vită – Hrană Uscată Pisici, 14 kg
184,99 leiPrețul inițial a fost: 184,99 lei.175,99 leiPrețul curent este: 175,99 lei. 12,57 lei / kg184,99 leiPrețul inițial a fost: 184,99 lei.175,99 leiPrețul curent este: 175,99 lei. 12,57 lei / kg Adaugă în coș Vizualizare rapidă -
ReducereHrană uscată completă Whiskas Adult cu Pui și Ficat, sac economic de 14 kg. Granule crocante cu miez fraged, 30% proteine, omega-6 pentru blană strălucitoare și vitamina A pentru vedere.SKU: VITAL-106
Whiskas Adult cu Pui și Ficat – Hrană Uscată Pisici, 14 kg
197,99 leiPrețul inițial a fost: 197,99 lei.175,99 leiPrețul curent este: 175,99 lei. 12,57 lei / kg197,99 leiPrețul inițial a fost: 197,99 lei.175,99 leiPrețul curent este: 175,99 lei. 12,57 lei / kg Adaugă în coș Vizualizare rapidă -
Cat Joy Pui și Ficat 85 g – plic cu bucăți de pui și ficat în sos, hrană umedă completă pentru pisici adulte, cu taurină, fibre, vitamine și minerale. Porție individuală, fără risipă.SKU: VITAL-72
Cat Joy cu Pui și Ficat în Sos, Hrană Umedă pentru Pisici Adulte, Plic 85 g
1,49 lei 1,75 lei / 100g -
Miau Miau Care Digestive Miel 85 g – plic cu bucăți de miel în sos, hrană umedă pentru pisici adulte, formulată cu pulpă de sfeclă pentru o digestie optimă. Porție individuală, fără risipă.SKU: VITAL-71
Miau Miau Care Digestive cu Miel în Sos, Hrană Umedă pentru Pisici Adulte, Plic 85 g
3,50 lei 4,12 lei / 100g -
Miau Miau Rață 100 g – plic cu bucăți de rață în sos, hrană umedă completă pentru pisici adulte, cu taurină, vitamine și minerale. Porție individuală, fără risipă.SKU: VITAL-69
Miau Miau cu Rață în Sos, Hrană Umedă pentru Pisici Adulte, Plic 100 g
1,99 lei 1,99 lei / 100g -
Miau Miau Somon 100 g – plic cu bucăți de somon în sos, hrană umedă completă pentru pisici adulte, cu taurină, vitamine și minerale. Porție individuală, fără risipă.SKU: VITAL-68
Miau Miau cu Somon în Sos, Hrană Umedă pentru Pisici Adulte, Plic 100 g
1,99 lei 1,99 lei / 100g -
Miau Miau Vită 100 g – plic cu bucăți de vită în sos, hrană umedă completă pentru pisici adulte, cu taurină, vitamine și minerale. Porție individuală, fără risipă.SKU: VITAL-67
Miau Miau cu Vită în Sos, Hrană Umedă pentru Pisici Adulte, Plic 100 g
1,99 lei 1,99 lei / 100g -
Miau Miau Pui și Ficat 100 g: plic cu bucăți de pui și ficat în sos, hrană umedă completă pentru pisici adulte, cu taurină. Comandă acum!SKU: VITAL-66
Miau Miau cu Pui și Ficat în Sos, Hrană Umedă pentru Pisici Adulte, Plic 100 g
1,99 lei 1,99 lei / 100g -
Miau Miau Vită 415 g: conservă cu bucăți de carne de vită în sos, hrană umedă completă pentru pisici adulte, cu taurină. Comandă acum!SKU: VITAL-65
Miau Miau cu Vită în Sos, Hrană Umedă pentru Pisici Adulte, Conservă 415 g
3,99 lei 0,96 lei / 100g -
Miau Miau Pui 415 g: conservă cu bucăți de carne de pasăre în sos, hrană umedă completă pentru pisici adulte, cu taurină. Comandă acum!SKU: VITAL-64
Miau Miau cu Pui în Sos, Hrană Umedă pentru Pisici Adulte, Conservă 415 g
3,99 lei 0,96 lei / 100g -
My Love Pui și Vită 4x85 g: hrană umedă completă pentru pisici adulte, cu 75% carne, 2 plicuri cu pui și 2 cu vită în sos. Comandă acum!SKU: VITAL-63
My Love Pui și Vită în Sos, Hrană Umedă pentru Pisici Adulte, Set 4×85 g
7,99 lei 9,40 lei / 100g
Arăt
16
de
37
elemente
































Asistent Vital