-
2+1 GRATUITCea mai bună mâncare pisici sterilizate de la Versele-Laga. Hrana pisici Lara Adult Light cu Pui previne îngrășarea și susține digestia. Sac 1.9kg sau 7kg.
Hrană Pisici Lara Sterilizate 7kg | Versele-Laga
Evaluat la 5.00 din 55.00 (3 recenzii)239,98 leiPrețul inițial a fost: 239,98 lei.119,99 leiPrețul curent este: 119,99 lei. 1,71 lei / 100g239,98 leiPrețul inițial a fost: 239,98 lei.119,99 leiPrețul curent este: 119,99 lei. 1,71 lei / 100g Selectează opțiunile Vizualizare rapidă -
ReducerePopularAlege hrana câini miel și orez de la Versele-Laga Classic pentru o digestie optimă și o blană strălucitoare. Formulă completă pentru câinii adulți sensibili.SKU: 5410340380178
Hrană Câini Miel și Orez (Versele-Laga) – 20kg
Evaluat la 5.00 din 55.00 (3 recenzii)160,20 leiPrețul inițial a fost: 160,20 lei.145,00 leiPrețul curent este: 145,00 lei. 7,25 lei / kg160,20 leiPrețul inițial a fost: 160,20 lei.145,00 leiPrețul curent este: 145,00 lei. 7,25 lei / kg Adaugă în coș Vizualizare rapidă -
ReducerePopularHrana pisici versele laga Hrană uscată completă și echilibrată pentru pisici adulte, potrivită pentru utilizare zilnică. Rețetă gustoasă, cu aport optim de proteine, vitamine și minerale esențiale pentru sănătatea și vitalitatea pisicii tale.
Hrană Pisici Classic Variety (Versele-Laga) – Mix Arome 10kg
de la 40,00 lei de la 9,99 lei / kgEvaluat la 5.00 din 55.00 (O recenzie) -
ReducerePopularAlege hrana porumbei classic Allround (20kg) de la Versele-Laga. Un mix universal premium cu 4 tipuri de mazăre și porumb, ideal pentru zbor și reproducere.SKU: 5410340113561
Hrană Porumbei Classic Allround 20kg – Mix Universal | Versele-Laga
Evaluat la 5.00 din 55.00 (O recenzie)89,00 leiPrețul inițial a fost: 89,00 lei.79,88 leiPrețul curent este: 79,88 lei. 3,99 lei / kg89,00 leiPrețul inițial a fost: 89,00 lei.79,88 leiPrețul curent este: 79,88 lei. 3,99 lei / kg Adaugă în coș Vizualizare rapidă -
ReducereAsigură o creștere armonioasă cu hrana câini junior Versele-Laga Classic Puppy (10kg). Formulă echilibrată, bogată în vitamine pentru dezvoltarea puiului de câine.SKU: 5410340380147
Hrană Completă pentru Căței Junior Versele-Laga Classic Puppy – 10kg
85,40 leiPrețul inițial a fost: 85,40 lei.79,00 leiPrețul curent este: 79,00 lei. 7,90 lei / kg85,40 leiPrețul inițial a fost: 85,40 lei.79,00 leiPrețul curent este: 79,00 lei. 7,90 lei / kg Adaugă în coș Vizualizare rapidă -
ReducereCauti furaj crestere pui de carne pentru etapa 2. Farm 2 Growth Pellet de la Versele Laga asigura dezvoltare rapida si protectie. Sac 20kg, pret bun!SKU: 5410340520826
Furaj Creștere Pui de Carne Farm 2 (20kg) | Versele-Laga
89,00 leiPrețul inițial a fost: 89,00 lei.85,44 leiPrețul curent este: 85,44 lei. 4,27 lei / kg89,00 leiPrețul inițial a fost: 89,00 lei.85,44 leiPrețul curent este: 85,44 lei. 4,27 lei / kg Adaugă în coș Vizualizare rapidă -
ReducereHrană completă pentru iepuri (granule) cu Coccidiostat. Formulă Versele-Laga Cuni Fit Plus, bogată în fibre pentru sănătate intestinală. Sac 20kg.SKU: 5410340731680
Granule Iepuri Cuni Fit Plus cu Coccidiostat (20kg) – Versele-Laga
89,00 leiPrețul inițial a fost: 89,00 lei.74,99 leiPrețul curent este: 74,99 lei. 3,75 lei / kg89,00 leiPrețul inițial a fost: 89,00 lei.74,99 leiPrețul curent este: 74,99 lei. 3,75 lei / kg Adaugă în coș Vizualizare rapidă -
ReducerePopularCauti hrana caini Duo Krok? Acest mix delicios de la Versele-Laga ofera o masa completa si echilibrata pentru cainele tau. Pret avantajos si livrare rapida!
Hrană Câini Duo Krok (Versele-Laga) Classic – Mix Crocant 10kg
de la 70,50 lei de la 6,45 lei / kg -
ReducereCea mai bună hrană canari de la Versele-Laga Classic. Amestec de bază din semințe și cereale, ideal pentru păsări exotice. Alege la 500g, 5kg sau 20kg.SKU: 5410340211229
Hrană Canari Versele-Laga Classic Canary – Amestec Semințe (500g, 5kg, 20kg)
de la 6,50 lei de la 1,30 lei / 100g -
Asigură o digestie perfectă cu cel mai bun grit porumbei. Versele-Laga Colombine Grit + Redstone conține silex, anason și minerale. Sac 2.5kg sau 20kg.SKU: 5410340123317
Grit Porumbei Versele-Laga Colombine Grit + Redstone cu Anason – 2.5kg, 20kg
de la 15,00 lei de la 3,70 lei / kg -
PopularConcentrat proteic special pentru găini ouătoare, gama Gold Layer (Country's Best). Asigură producție maximă de ouă și sănătate optimă. Produs Versele-Laga, sac 20kg.SKU: 5410340520956
Concentrat Găini Ouătoare Gold Layer (20kg) | Versele-Laga
110,00 lei 5,50 lei / kgEvaluat la 5.00 din 55.00 (O recenzie) -
ReducereVersele-Laga Plus I.C.+ Sport este cel mai avansat mix pentru porumbei voiajori. Conceput pentru energie maximă și recuperare rapidă, acest amestec elimină nevoia de a adăuga separat un electrolit pentru porumbei, având peletele Plus I.C. integrate. Ideal pentru campioni!SKU: 5410340114346
Hrană Porumbei Voiajori Versele-Laga Plus I.C.+ Sport (Champion) – Produse Porumbei de Top (20kg)
150,00 leiPrețul inițial a fost: 150,00 lei.135,90 leiPrețul curent este: 135,90 lei. 6,80 lei / kg150,00 leiPrețul inițial a fost: 150,00 lei.135,90 leiPrețul curent este: 135,90 lei. 6,80 lei / kg Adaugă în coș Vizualizare rapidă -
PopularCauti furaj starter pui de carne pentru primele 10 zile? Farm 1 Pro Crumble de la Versele Laga asigura crestere rapida si sanatate. Sac 20kg, pret bun!SKU: 5410340520758
Furaj Starter Pui de Carne Farm 1 Brizurat (20kg) | Versele-Laga
100,00 lei 5,00 lei / kg -
ReducereAsigură o dietă sănătoasă cu cea mai bună hrană peruși de la Versele-Laga Classic. Amestec premium de semințe pentru papagali, la 500g, 5kg sau 20kg.SKU: 5410340216132
Hrană Peruși Versele-Laga Classic Budgies – Amestec Semințe (500g, 5kg, 20kg)
de la 6,50 lei de la 1,30 lei / 100g -
ReducereSusține o digestie perfectă cu piatră roșie (redstone porumbei) de la Versele-Laga Colombine. Absoarbe toxinele și asigură minerale. Sac 2.5kg sau 20kg.SKU: 5410340123003
Piatră Roșie pentru Porumbei Versele-Laga Colombine Redstone – 2.5kg, 20kg
de la 14,50 lei de la 3,20 lei / kg -
PopularAsigură vitalitatea câinelui tău cu hrana câini adult Happy Life Essential. Sac economic de 20kg, bogat în proteine (25%) și pui. Calitate garantată Versele-Laga.SKU: 5410340312056
Hrană Câini Adult Happy Life Essential (Versele-Laga) – 20kg
190,00 lei 9,50 lei / kg
Arăt
16
de
73
elemente




































Asistent Vital